Yeni Yılı Coşkuyla Karşıladılar

Yeni Yılı Coşkuyla Karşıladılar

Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) yeni yılı hafta sonunda Girne Malpas Otel’de düzenlenen görkemli bir baloyla karşıladı.

Hedeflerin üzerinde bir başarıyla tamamlanan yılın yorgunluğunun coşkulu bir eğlence ortamında atıldığı, geleneksel yılsonu balosuna Limasol Bankası Yönetim kurulu üyeleri, personeli ve Limasol Sigorta çalışanları katıldı.

LTKB Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu’nun gecenin anlamını içeren konuşması ile başlayan gecede 2013 yılında bankanın gerçekleştirdiği etkinliklerin özetini içeren barkovizyon gösterisi ile devam etti. Gösterimin ardından söz alan LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler yılı hedefleri aşarak başarıyla tamamlayan personele özverili çalışmaları nedeniyle teşekkür ederek sağlık ve mutluluk dolu yeni bir yıl diledi.

Gecenin ilerleyen saatlerinde yıl sonu hedeflerini en üst seviyede tamamlayan Girne Çarşı Şubesi müdür ve çalışanlarına ve özverili çalışmalarından ötürü Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu YK üyesi ve danışmanı İpek Halim’e özel başarı ödülü takdim edildi.

Yılın şanslılarının belirlendiği personel piyangosu çekilişi ile devam eden gecede Kıbrıs Müzik Yolcuları ve Grup Sahil de eğlenceye renk kattı.