Hesaplar

Vadesiz Hesaplar
Vadesiz mevduat hesabı günlük kazançlarınızı gün içinde kullanabileceğiniz bir hesaptır. TL ve döviz cinsinden açacağınız hesaplarda tasarruflarınızı biriktirebilir, hesabınızdan havale, kredi kartı ödemesi, Vodafone, Turkcell, Ev Telefonu, Elektrik Faturaları, Digiturk Faturaları, Belediye Hizmet Faturaları, DAU Harç Ödemeleri, Card Plus Ödemelerinizi ister otomatik ister talimat yolu ile düzenli olarak gerçekleştirebilir ihtiyaçlarınızı anında karşılayabilirsiniz.

Her Ay Maaşınız Düzenli Olarak Hesabınıza Yatsın
Kamu görevlisi veya sigorta emeklisiyseniz veya anlaşmalı kurum yada firmaların birinde çalışıyorsanız vereceğiniz talimat ile maaşınız otomatik olarak ödeme gününde Bankamızdaki hesabınıza yatırılır.

Hesabınızdan nakit çekimi
Cardplus kartınızın, hem kredi kartı hem de bankamatik özelliği olmasından dolayı ilgili kredi kartınızı vadesiz mevduat hesabınıza yönlendirerek, ATM’lerimizden nakit çekiliş yapabilir, vadesiz mevduatınızda nakit olmaması durumunda ise kredi kartı limitinizi kullanabilirsiniz.

Vadeli Hesaplar
Güvenli bir yatırım aracı arıyor ve faiz oranlarındaki değişimlerden etkilenmek istemiyorsanız, Limasol Türk Kooparatif Bankasın’da dilediğiniz vadede bir vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. 1 aylık, 3 aylık, 6 aylık,1 yıllık veya 1 yıl vadeli aylık faiz ödemeli (1 yıl 1 ay) olmak üzere dilediğiniz vadede vadeli mevduat hesabı açtırabilirsiniz. TL ya da yabancı para bazında açtıracağınız vadeli hesabınız, dönem sonunda siz önceden belirtmemişseniz aynı vadede güncellenerek yenilenir. Dilerseniz vade sonunda farklı bir vadede mevduat yapabilir, paranız belirteceğiniz herhangi bir vadesiz mevduat hesabınıza aktarılabilir veya vadesiz mevduat hesabınızdan vadeli mevduat hesabınıza aktarma yapılabilir. Ayrıca sadece biriken faizinizi alarak anaparanızın vadesini devam ettirtebilirsiniz.

Vade Seçenekleri
TL, İngiliz Sterlini, Amerikan Doları ve Euro cinsinden 1 ay, 3 ay, 6 ay,1 yıl ve 1 yıl vadeli aylık faiz ödemeli (1 yıl 1 ay) vadeli hesaplar açabilirsiniz.

Çek Hesapları
Limasol Türk Kooperatif Bankasın’da bulunan mevduat hesabınıza karşılık olarak alacağınız çek defteri ile nakit taşıma sorumluluğundan ve riskinden kurtulacaksınız. Bankamızın piyasadaki ismi sayesinde kullacağınız çek defteri ile piyasada %100 garanti ve güvenilirlik sağlayabilirsiniz.