Tıp Bayramı Haftası Dolayısı ile Hemşire ve Ebeler Sendikası’nı Ziyaret Etti

Limasol Bankası 14 Mart Tıp Bayramı Haftası Dolayısı ile Hemşire ve Ebeler Sendikası’nı Ziyaret Etti

Sendika Başkanı Ali Özgöçmen’i ziyaret eden Limasol Bankası Kurumsal İletişim Müdürü ve Limasol Sosyal Sorumluluk (LSS) Yönetim Kurulu Üyesi  Özlem Kavaz Soykan ve Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu Yönetim Kurulu Üyesi ve Danışmanı İpek Halim tüm sağlık çalışanlarının Tıp Bayramını kutladı.

Limasol Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Özlem K. Soykan, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada; Limasol Bankası’nın sağlık alanındaki çalışmaları geçmişte desteklediğini bugün ve gelecekte de desteklemeye devam edeceğini belirterek özveriyle çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarına başarı ve mutluluk diledi. Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu Danışmanı İpek Halim ise sağlığın herkesin ortak noktası olduğunu ve Tıp Bayramı’nın kutlandığı bu önemli haftada sorunlardan çok çözümlerin konuşulduğu ve üretildiği bir sürecin yaşanmasını temenni etti. Ziyarette, ortak hareket edilebilecek çalışmalar üzerinde duruldu.

KKTC Hemşireler ve Ebeler Sendikası Başkanı Özgöçmen ise Limasol Banka’sının ve Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu’nun sürdürdüğü çalışmaları yakından takip ettiğini ve takdirle karşıladığını dile getirdi. Tıp Bayramı ve Tıp Haftası nedeniyle yapılan ziyaret için de teşekkür ederek,  toplum yararına olacak projelerde kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmanın önemli olduğunun altını çizdi.

Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise Tıp Bayramı ile ilgili mesajında, sağlık sektöründeki standartların yükseltilmesinin önemine vurgu yaparak tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.