Thalasemia Derneği Limasol Bankası’na Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirdi

Thalasemia Derneği Limasol Bankası’na Teşekkür Ziyareti Gerçekleştirdi

Thalassaemia Derneği KKTC’deki kan ihtiyacının karşılanmasına yönelik yaptığı çağrının ardından kan bağışında bulunan Limasol Türk Kooperatif Bankas’na teşekkür etti..

Thalassaemia Derneği Başkanı Ahmet Varoğlu, Limasol Türk Kooperatif Bankası’nı ziyaret ederek Genel Müdür İlkin Yoğurtçuoğlu’na teşekkür sertifikası takdim etti. Varoğlu, Limasol Bankası gibi duyarlılık gösteren ve kan bağışı kampanyasına katkı koyan tüm birey, kurum ve kuruluşlara gönülden teşekkürlerini iletti.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtcuoğlu ise kanın acil değil sürekli bir ihtiyaç olduğuna dikkat çekti. Yoğurtcuoğlu kanın üretilemeyen bir doku olduğunu ve bağışların insan hayatı için çok değerli olduğunu da sözlerine ekledi. Yoğurtçuoğlu, 75 yılı geride bırakan yerel bir banka olan Limasol Bankası’nın ve tüm personelinin toplumsal konulara her zaman duyarlılık gösterdiğini belirterek, personelinin sadece kampanya dönemi değil, her zaman kan bağışında bulunduğunu da belirterek, tüm toplumu duyarlı olmaya davet etti.