Tenis Sporuna Limasol Bankası Motivasyonu

Tenis  Sporuna  Limasol  Bankası  Motivasyonu

İlkokul çağlarını kapsayan başlama yaşı ile son yıllarda ülke geneline hızla yayılan Tenis Sporuna Limasol Türk Kooperatif Bankası’ndan destek geldi.

Limasol Bankası, kuruluşundan itibaren tenis sporunu sadece Gönyeli’ye değil Lefkoşa ve çevre yerleşim yerlerine de sevdiren Gönyeli Tenis Kulübü’nün düzenlediği “ Alt Yapı Tenis Turnuvası” na sponsor desteği sağladı.

Geçtiğimiz hafta başlayan ve halen devam eden  6 – 7 – 8 – 9 – 10 ve 11 yaş grubu tenis turnuvasına  sponsorluk bedeli önceki gün LTKB merkez binasında yapılan etkinlikle LTKB Genel Müdürü Ahmet Gündüz tarafından turnuva koordinatörü ve tenis antrönörü Yusuf  Yönlüer’e takdim edildi.

LTKB Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu’nun da hazır bulunduğu etkinlikte konuşan Yusuf  Yönlüer, küçük yaşlardan itibaren gençleri motive eden ve yalnız KKTC değil dünyanın en sevilen spor dalları arasında gösterilen Tenis için Limasol Bankası’nın verdiği  destekle yeni sporcuların yetişmesine olanak sağlanacağını söyledi. Yönlüer, banka yetkililerine Gönyeli Tenis Kulübü adına teşekkür etti.