Tabiplere Destek Ziyareti

Tabiplere Destek Ziyareti

14 Mart Tıp Bayramı haftası nedeniyle Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) Kıbrıs Türk Tabipler Birliği’ne ziyaret gerçekleştirdi.

Tabipler Birliği  Başkanı Dr. Özdemir Berova’yı  ziyaret eden Limasol Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtcuoğlu, Halkla İlişkiler Müdürü Özlem Kavaz Soykan ve Pazarlama Müdürü Engin Eras , sağlık çalışanlarının üst örgütü konumundaki Tabipler Birliği’ne halkın sağlık sorunlarına gösterdiği duyarlı çabaları nedeniyle plaket takdim ettiler. Ziyarette Tabipler Birliği Mali Sekreteri Dr. Mustafa Taşeli ve Tabipler Odası Yönetim Kurulu üyesi Dr. Kandemir Berova da hazır bulundular.

Genel Müdür İlkin Yoğurtcuoğlu, plaket takdiminden önce yaptığı konuşmada, Limasol Bankası’nın sağlık alandaki yatırımları geçmişte  desteklediğini ve gelecekte de  desteklemeye devam edeceğini belirterek özveriyle çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarının bayramını kutladı. Ziyarette, Pazarlama Müdürü Engin Eras 14 Mart Tıp Bayramı’na özel tasarlanan sağlık sektörü destek kredisi hakkında kısa bir bilgilendirme sunumu da yaptı.  Eras, sağlık çalışanlarına özel destek kredisinin laboratuvar, eczane, klinik, sağlık merkezi  yatırımlarında iyi bir fırsat olacağının altını çizdi.

Tabipler Birliği Başkanı Dr. Özdemir Berova  kabulde yaptığı konuşmada, gerçekleştirilen ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirirken, Limasol Bankasının toplumsal duyarlılığı yüksek bir kuruluş olduğunun farkında olduklarını ve bunu takdirle karşıladıklarını belirtti.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise  Tıp Bayramı ile ilgili mesajında, sağlık sektöründeki standartların yükseltilmesinin önemine vurgu yaparak tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.