SOS Çocuk Köyü Anne ve Teyzeleri Bu Yıl da Unutulmadı

SOS Çocuk Köyü Anne ve Teyzeleri Bu Yıl da Unutulmadı

Limasol Bankası bu yıl da SOS Çocuk Köyü Derneği anne ve teyzelerini unutmadı, anneler gününü kahvaltılı etkinlikle kutladı.

SOS Çocuk Köyü’nün 12 evinde görevli bulunan anne ve teyzeler Limasol Bankası’nın düzenlediği etkinlikte anneler gününü kutladı. Etkinlikte Limasol Bankası Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu, Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Özlem Kavaz Soykan, SOS Çocuk Köyü Müdürü Ahmet Akarsu, Çocuk Köyü Programı Müdür Yardımcısı Münür Yücekal ve SOS Çocuk Köyü Anaokulu Müdürü Rahme Kavaz da hazır bulundu. Düzenlenen etkinliğe katılan ‘anne’ ve ‘teyze’ler banka yetkilileriyle kahvaltı ortamında buluşarak, bankanın yenilikçi vizyonu hakkında ilk elden bilgi sahibi olma olanağı buldular.

Etkinlikte konuşan Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu, 75 yıllık köklü bir banka olan Limasol Bankası’nın sağlıklı ve mutlu çocuklar yetiştirmenin ve gelecek nesilleri en doğru şekilde hayata hazırlamanın öneminin farkında olduğunu belirterek, annelerin çocuk yetiştirmede ne kadar önemli bir rol üstlendiğinin tartışılmaz olduğunu da sözlerine ekledi. SOS Çocuk Köyü’nün tüm toplumun saygısını kazanan güzide bir kuruluş olduğunu da hatırlatan Özsusuzlu, tüm annelerin anneler gününü kutladı.

Etkinlikte hazır bulunan SOS Çocuk Köyü Müdürü Ahmet Akarsu ise konuşmasında Limasol Bankası’nın her zaman yanlarında olmalarından duydukları memnuniyeti dile getirerek hazırladıkları teşekkür belgesini Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu’ya takdim etti.

Kemaler’in anneler günü mesajı

Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler de SOS Çocukköyü Derneği’nde görev alan anne ve teyzelere ilettiği mesajında, temeli şefkate, ilgiye ve sevgiye dayanan zor ancak kutsal bir görev yürüttüklerini vurguladı. Kemaler, ülkemizde uzun yıllardır hizmet veren ‘dünyanın en büyük sosyal amaçlı kurumlarından’ birisi olarak kabul edilen SOS’e sürekli destek veren Limasol Bankası olarak hem dernek çalışanlarının hem de ülkenin tüm annelerinin özel gününü kutladı.