“MUHTEŞEM BEN” SATIŞ GELİRİ İLE ÖZEV’E KATKI YAPTILAR

“MUHTEŞEM BEN” SATIŞ GELİRİ İLE ÖZEV’E KATKI YAPTILAR

Dr. Erdem Beyoğlu tarafından Türkçeye çeviri ve adaptesi yapılan  ve Limasol Bankası katkılarıyla basılan “Muhteşem Ben” adlı kitabın satış  gelirinin bir kısmı ÖZEV Kurucu Başkan ve Genel Müdürü Ersin Görsay’a takdim edildi.

ÖZEV Okul Müdürü Feriha Aksoy ve Kurucu Başkan ve Genel Müdürü Ersin Görsay; Dr. Erdem Beyoğlu’nu, Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu Yönetim Kurulu Üyeleri Özlem Kavaz Soykan’ı ve İpek Halim’i Dünya Otizm ve Farkındalık ayı çerçevesinde kabul etti.

Center for Disease Control Prevention (CDC-USA) tarafından hazırlanmış özel bir çalışma olan “Muhteşem Ben”,  çocuk kitabı formatında yazılmasına rağmen aileleri hedef alıyor. “Muhteşem Ben” kitabındaki 3 yaşındaki Can karakterinin yapabildiklerini takip eden aileler, çocuklarının psikolojik, ruhsal ve bedensel sağlık durumlarına ilişkin farkındalık sahibi olabiliyorlar.

Vakfın çalışmaları hakkında bilgi  veren ÖZEV Kurucu Başkan ve  Genel Müdürü  Ersin Görsay ve ÖZEV okul müdürü Feriha Aksoy, vakıfa destek olan Dr. Erdem Beyoğlu’na ve Limasol Bankası yetkililerine teşekkürlerini sundu.