MASA TENİSİ FEDERASYON BİNASI LİMASOL SİGORTA GÜVENCESİNDE

MASA TENİSİ FEDERASYON BİNASI LİMASOL SİGORTA GÜVENCESİNDE

Limasol Sigorta,  Masa Tenisi Federasyonu binasını 1 yıllığına sigortaladı.

Spor ve sporcuya verdiği destekle adından söz ettiren Limasol Sigorta bu kez de Masa Tenisi Federasyonu Binası’nı sigortaladı.

Masa Tenisi Federasyonu Binasında gerçekleşen toplantıda Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker  Masa Tenisi Federasyon Başkanı Mustafa Bekiroğluları’na Masa Tenisi Federasyon binasının poliçesini teslim etti.

Spora katkılar sürecek
Masa Tenisi Federasyon Başkanı  Mustafa Bekiroğluları, etkinlikte yaptığı konuşmada federasyon binasının Limasol Sigorta tarafından sigortalanmasından çok mutlu olduklarını belirterek teşekkürlerini iletti.

Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker ise Limasol Sigorta’nın her zaman spor ve sporcunun yanında olduğunu ve bu kapsamda Masa Tenisi Federasyon binasını her türlü risklere karşı 1 yıllığına sigortaladıklarını belirtti.

Konu ile ilgili görüşlerini aktaran Limasol Türk Kooperatif Bankası ve Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise spor ve sporcuya herzaman destek verdiklerini anımsatarak bu kapsamda bu yıl önce Kıbrıs Türk Spor Yazarları Derneğinin merkez binasının ardından ise Masa Tenisi Federasyon binasının Limasol Sigorta tarafından sigortalandığını belirtti. Sigortalanan her iki binanın da  hasarsız bir yıl geçirmesini temenni eden Kemaler, spora katkıların süreceğini belirtti.