Mağusa Belediyesi ile LTKB Arasında Protokol imzalandı..

Mağusa Belediyesi ile LTKB Arasında Protokol imzalandı..

Limasol Türk Kooperatif Bankası ile Mağusa Belediyesi’nden işbirliği

Limasol Türk Kooperatif Bankası ile Mağusa Belediyesi arasında dün yapılan toplantıda tüm Mağusa sakinlerinin faturalarının Limasol Türk Kooperatif Bankası’ndan ödenebilmesi için protokol imzalandı.

Mağusa Belediyesi ile Limasol Türk Kooperatif Bankası arasındaki protokol imza töreni belediye binasında gerçekleştirildi.

İmza törenine, Mağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp ile Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Genel Müdür Ahmet Gündüz ve Genel Müdür Yardımcısı İlker Bahçecioğlu’nun da aralarında bulunduğu diğer bazı yetkililer katıldı.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, imza töreninde bir konuşma yaptı. Kemaler, Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın gelişen rekabet stratejilerine ayak uydurarak, hizmette rekabeti ön plana çıkarıp, sektördeki yenilikçi ve öncü banka olma hedeflerini geleceğe taşımak amacı ile doğru, müşteri memnuniyeti gözeterek ve çözüm odaklı çalışma prensibi ile Mağusa Belediyesi ile protokol imzaladıklarını belirtti.
Kemaler, Mağusa Belediyesi ile iyi ilişkilerinin artarak devam edeceğini ve Mağusa Belediyesi ile Mağusalı banka müşterileri için birçok alanda çalışma yapabileceklerini ifade etti.