Magosa Festivaline Platin Sponsorluk Limasol’dan

Magosa Festivaline Platin Sponsorluk Limasol’dan

Köklü kooperatifcilik anlayışını çağdaş bankacılığın gerekleri ile birleştiren Limasol Türk Kooperatif Bankası,  Kıbrıs Türk Halkının sosyo-kültürel yaşamında vazgeçilmez yeri olan kültür – sanat festivallerine katkılar koymayı bu yıl da sürdürüyor.

Ülkenin en önemli festivalleri arasında yer alan Güzelyurt Portakal Festivali’ne ana sponsor olan, Girne Sanat Festivaline de katkı koyan Limasol Bankası, dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen sanatçılarına ev sahipliği yapmaya hazırlanan “ 15.’nci Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Festivali”ne de ana sponsor oldu.

Gazimağusa Belediyesi’nin organzasyonunda 21 Haziran’da başlayıp 11 Temmuz’a kadar sürecek Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Festivali”ne Lİmasol Türk Kooperatif Bankası’nı Platin Sponsor (ana) yapan protokol dün Golden Tulip Lefkoşa Hotel’de imzalandı.

Ülkenin iki güzide kurumunu, toplumsal sosyal sorumluluk projesinde bir araya getiren protokole imzalar Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ve Gazimağusa Belediye Başkanı Oktay Kayalp attılar.

Başkan Oktay Kayalp, protokol sonrası yaptığı açıklamada; el ve gönül birliği içinde büyük sabır ve özveriyle çalışılarak dünya kültür – sanat festivalleri literatüründe önemli bir yer bulmasını sağladıkları Mağusa Kültür – Sanat Festivali’ne duyarlı kurum ve kuruluşların katkı koymayı sürdürmesinden mutlu olduğunu söyledi. Sponsorlukları bu yıl Platin – Altın ve Gümüş olarak sıraladıklarını, en yüksek katkıyı koyan başta Limasol Bankası değerli yöneticilerine olmak üzere tüm sponsör kuruluşlara teşekkür eden Kayalp. “ El ve gönül birliği ile Mağusa’ya mağusalılara kazandırılan bu kültür – sanat değeri yıldan yıla artan ilgi ve sevgiyle büyümeye devam edecektir” şeklinde sözlerini tamamladı.