LTKB YÖNETİM KURULU BAŞKANI KEMALER TAK’I ZİYARET ETTİ

LİMASOL TÜRK KOOPERATİF BANKASI YÖNETİM KURULU BAŞKANI KEMALER TAK’I ZİYARET ETTİ

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, TAK Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı’yı ziyaret etti.

Lefkoşa, 30 Aralık 15 (T.A.K.): Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, TAK Müdürü Doç. Dr. Neriman Saygılı’yı ziyaret etti.

Hüseyin Kemaler, ziyarette yaptığı konuşmada, ziyareti TAK’ın kuruluş yıldönümünü ve yeni yılı kutlamak amacıyla gerçekleştirdiklerini söyledi. TAK’ın, haberlerin yayılmasında gayet başarılı olduğuna işaret eden Kemaler, “İyi ki varsınız ve biz de sesimizi sizin sayenizde duyuruyoruz” dedi.

Doç.Dr. Neriman Saygılı da konuşmasında, Kıbrıs Türk halkına yıllardır başarılı ve kaliteli hizmet veren Limasol Türk Kooperatif Bankası yöneticilerini tebrik etmek gerektiğini söyledi. Saygılı, “Çok uzun zamandır halka kaliteli bir hizmet veriyorsunuz. Kalite ve güvenin var olduğu bir banka olduğunuz için teşekkür ederiz” ifadesini kullandı.

Saygılı, TAK’ın yıllardır ayırım yapmadan, objektif, sansürsüz ve doğru habercilik yapmaya gayret ettiğine işaret ederek, bundan sonra da bu prensiplere uymaya devam edeceklerini söyledi.

Neriman Saygılı, yeni yılda da aynı azim ve gayretle çalışmaya devam edeceklerini belirtti.