LTKB Yılın İlk Performans Toplantısını Yaptı

LTKB Yılın İlk Performans Toplantısını Yaptı

Geçtiğimiz yılı hedefleri aşarak, yüksek verimlilikle kapatan Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) yeni yılın ilk performans toplantısını yaptı.
LTKB Lefkoşa Merkez Binası Konferans Salonu’nda yapılan, Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler’in yönettiği toplantıya, banka ve sigorta yönetim kurulu üyeleri, üst düzey yöneticiler, Şube müdürleri ve personel katıldı.

KEMALER’İN DEĞERLENDİRMESİ

Ekonomist Hüda Hüdaverdioğlu’nun ‘ bankacılıkta maksimum verimlilikte çalışma anlayışı’ üzerinde sunum yaptığı toplantının açılışında konuşan LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, gerek banka gerekse sigortanın geçtiğimiz yılı yüksek performans ve hedeflerin üzerinde bir karlılıkla kapatmasından gurur duyduklarını belirtti.

Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın ülke ekonomisine katkılar koymaya tam 71 yıldır devam ettiğini, halktan aldığını halkıyla paylaşma konusunda pek çok örnek girişime imza attığını söyleyen Kemaler personele seslenerek; “ Geçtiğimiz yıl ortaya koyduğumuz “ 5 yıl içinde ülkenin tartışmasız finans lideri olma ” hedefimize yaklaşmada özverili çalışmalarınızın katkısı büyük. Sizlerden istediğimiz bu fedakarca çalışma anlayışını yüksek verimliliğe döndürecek birikimlere sahip olmanızdır. Bunu da başaracağınızdan emin olarak sizlere bir kez daha içtenlikle teşekkür ediyoruz” şeklinde sözlerini tamamladı.

Lefkoşa Haber Ajansı – Lefkoşa News Agency