LTKB Ltd. ile Serhan Kombos Otomotiv Ltd. arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd. ile Serhan Kombos Otomotiv Ltd. arasında işbirliği protokolü imzalandı.

Protokolü LTKB Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu ve Kombos Otomotiv Direktörü Serhan Kombos imzaladı. İmzalanan protokole göre, 10 Nisan 2014 tarihinden 10 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerli olacak kampanya süresince Mercedes sahibi olmak isteyen herkes uygun faiz ve vade seçeneklerinden yararlanabilecek.

Protokol esnasında görüşlerini dile getiren Yoğurtçuoğlu, imzalanan işbirliği protokolü ile otomotiv sektöründe kalite standartalarının yüksekliği ile bilinen Mercedes marka araçların alıcı ile buluşmasının kolaylaştırıldığını ve avantajlı vade ve faiz oranları ile kampanyanın cazip olduğunun altını çizdi.

Serhan Kombos ise, LTKB ile yapılan işbirliği ile “0” km Mercedes sahibi olma imkanının arttırıldığına dikkat çekerek, dünyanın en gözde otomobil markalarından birisi olan Mercedes’e sahip olma ayrıcalığına erişmek isteyen herkesi bu kampanyadan yararlanmaya davet etti.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler de konu hakkındaki görüşlerini aktararak “75. Yıllık Köklü Bir Banka olarak ülkemizdeki güzide kuruluşlarla işbirliği yapmaya ve avantajlı fırsatları halka sunmaya devam edeceğiz” dedi.