LTKB ile Dikmen Belediyesi Arasında Protokol İmzalandı

LTKB ile Dikmen Belediyesi Arasında Protokol İmzalandı
Limasol Bankası ile Dikmen Belediyesi arasında işbirliği protokolü imzalandı

Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) ile Dikmen Belediyesi arasında belediye hizmetlerinin yapılabilmesini sağlayacak bir işbirliği protokolü imzalandı.

Protokol çerçevesinde Dikmen sakinleri ile Dikmen hudutları içinde arsa ve emlak sahibi olanlar, belediyeye olan ödemelerini Limasol Bankası aracılığıyla yapabilecekler.

Dikmen Belediyesi’ni Limasol Bankası hizmet ağına dahil eden işbirliği protokolüne Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi ile Limasol Bankası Genel Müdürü Ahmet Gündüz imza koydu.

Etkinlikte konuşan Dikmen Belediye Başkanı Yüksel Çelebi, halka söz verdikleri çağdaş belediyecilik hizmetlerine bir yenisini daha eklemelerinde kendilerine yardımcı olan Limasol Bankası yetkililerine Dikmen halkı adına teşekkür etti.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdürü Ahmet Gündüz de müşteri odaklı bankacılık ve sektörde öncü banka olma hedeflerini sürdürdüklerini belirtti. Limasol Bankası’nın 70 yıllık mazisinden aldığı güven ve tecrübe ile hem ülke ekonomisine hem de ülke insanına katkılar koymaya devam edeceğini vurguladı.