LTKB, Beyarmudu Belediyesi tarafından düzenlenen 1. Mesarya Tiyatro Şöleni’ne sponsor oldu.

Sanat ve sanatçının yanında olmayı ilke edinen Limasol Türk Kooperatif  Bankası  Beyarmudu Belediyesi tarafından  düzenlenen 1. Mesarya Tiyatro Şöleni’ne  sponsor oldu.

Etkinlik kapsamında, Limasol Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu ve Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan  Beyarmudu Belediyesi’ni ziyaret etti.  Banka yetkilileriBeyarmudu Belediyesi Belediye Başkanı  İlker Edip ve Güney Mesarya Halk Tiyatrosu koordinatörü İzel Seylani  ile birlikte  Güney Mesarya Sosyal Tesislerini de ziyaret etti.

Tiyatro Festivaline koydukları katkı dolayısı ile sunulan plaketi kabul eden Limasol Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu;  Limasol Banakası’nın tiyatro ve tiyatrocunun her zaman yanında olduğunu belirterek, Güney Mesarya Sosyal Tesisilerinin halka kazandırılmış olmasının çok mutluluk verici olduğunu ve tiyatro festivali ile de bu salonun taçlandırıldığını belirtti.

Beyarmudu Belediye Başkanı İlker Edip ise şölene sağladıkları katkı dolayısı ile Limasol Bankası’na teşekkürlerini sunarak,  tiyatro şöleninin yoğun ilgi görmesinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Edip, sosyal tesislerin sadece tiyatro amaçlı değil, pekçok alanda farklı aktivitelerde kullanılacağını da sözlerine ekleyerek ileriki dönemlerde de halkı farklı etkinliklerle buluşturmaya devam edeceklerini belirtti.

Konuyla ilgili görüşlerini aktaran Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise,  Güney Mesarya’ya kazandırılan sosyal tesislerin  sanatın geniş kitlelere ulaşabilmesine olanak tanıdığını belirterek Beyarmudu Belediye’sini kutladı.