Limasol’dan sanayi açılımı

Limasol’dan sanayi açılımı


Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın Lefkoşa Sanayi şubesi açılıyor.

“Tecrübe dinamizme dönüşüyor” diyen Limasol Türk Kooperatif Bankası, 69’uncu yaşını yepyeni bir şube ile kutluyor.
Kıbrıs’ın en köklü kooperatif bankası unvanını taşıyan Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın Lefkoşa Sanayi Şubesi, düzenlenen bir törenle Başbakan Ferdi Sabit Soyer tarafından bu akşam hizmete açılıyor.

Limasol Türk Kooperatif Bankası, Lefkoşa Sanayi Şubesi bugün düzenlenecek bir törenle hizmete açılacak.
Banka, doğum gününü hizmet ağına önemli bir halka ekleyerek kutluyor. KKTC’nin en köklü ve en eski kooperatif bankası olan Limasol Türk Kooperatif Bankası, 69’uncu yılında yeni açılım ve yeni atılımlar hedefliyor.

Açılışı bugün saat 19:30’da Başbakan Ferdi Sabit Soyer tarafından yapılacak şube ile Limasol Türk Kooperatif Bankası hizmetlerini, KKTC ekonomisinin en üretken bölgelerinden biri olan Lefkoşa Organize Sanayi Bölgesi’ne de taşımış olacak.
Lefkoşa Sanayi şubesi, konsepti çağdaş bir anlayışla yapılandırılan modern bankacılık hizmetlerinin konforlu bir şekilde eksiksiz verileceği yeni şubelerden ilkini oluşturuyor.

Banka yetkilileri, Lefkoşa Organize Sanayi Bölgesi’ndeki yeni şubenin değişimin başlama noktası olduğunu ifade ederek, “69 yıllık bankacılık tecrübemiz, dinamizme dönüşüyor, değişimi izleyin” değerlendirmesini yaptı.

Ülke genelinde 7 noktada hizmet sunan Limasol Türk Kooperatif Bankası Lefkoşa Sanayi Şubesi ile sekizinci hizmet noktasına ulaşacak.
69’uncu yılında bankanın logosunu yenileyerek yenilenmenin ve tecrübenin dinamizme dönüşeceğinin ilk sinyalini veren Limasol Türk Kooperatif Bankası, kısa bir süre sonra hizmet zincirine yeni halkalar ve yepyeni bankacılık ürünleri de ekleyecek.