Limasol Türk Koopratif Bankası İle Protokol İmzalıyoruz.

 

Limasol Türk Koopratif Bankası İle Protokol İmzalıyoruz.

Kıbrıs Türk Futbol Hakemler ve Gözlemciler Derneği başkan ve yönetim kurulu olarak göreve geldiğimiz günden beri üyelerimize en iyi şekilde layık olmaya ve Kıbrıs Türk Futbolu’na hizmet vermeye çalışıyoruz.

2013-2014 futbol sezonunda üyelerimizin sigortalanması hususunda bankacılık sektörünün en önemli müesseselerinden biri konumunda olan LİMASOL TÜRK KOOPERATİF BANKASI (LTKB) LTD YÖNETİCİLERİ ile yeniden sponsorluk anlaşması imzalıyoruz. Limasol Bankası sponsorluğunda, bankanın yan kuruluşu olan Limasol Sigorta tarafından 168 üyemizin yeniden sigortalanması husunda imza töreni 10.12.2013 Salı günü saat 14:30 da LTKB Kültür Salonunda gerçekleşecektir.

Dördüncü yılına girdiğimiz işbirliğimizin sporumuz içerisinde örnek bir olay olarak yerini aldığına inanmaktayız. Spor basınımızın desteği ile böylesi önemli bir adımın, spor camiası ve iş dünyası içerisindeki yerinin vurgulanması açısından önemli olduğu görüşündeyiz.

LİMASOL TÜRK KOOPERATİF BANKASINI değerli yöneticilerine ve destek sağlayan KTFF Başkan ve Yönetim Kurulu’na teşekkür ederiz. bu önemli olayı spor kamuoyumuzun bilgisine getiririz.

Saygılarımızla

Mehmet ÖZBİLGEHAN
K.T.F.H.G.Derneği
Başkan