Futbola Limasol Sigorta Dopingi

Limasol Türk Kooperatif Bankası’ndan Anlamlı Sponsorluk

Futbola Limasol Sigorta Dopingi

Lefkoşa Haber AjansıLha – Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) ülke futbolunu bu yıl da sigorta güvencesine aldı.
Limasol Sigorta Telsim Futbol liglerinde görev yapan faal hakem ve saha komiserleri yanında Futbol Federasyonu yöneticilerini bir yıllığına sigortaladı. Sponsorluktan yaklaşık 139 yönetici yararlanacak.

Hakemler, saha komiserleri ve KTFF Yöneticileri dün Limasol Türk Kooperatif Bankası ile Kıbrıs Türk Futbol Federasyonu ve Kıbrıs Türk Faal Hakem ve Gözlemciler Derneği arasında imzalanan protokolle 1 yıllığına sigortalandılar.

LTKB Lefkoşa Merkez Binası’nda dün öğleden sonra gerçekleştirilen sponsorluk anlaşması imza töreninde konuşan LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, faal hakemleri ve gözlemcilere yönelik her türlü görev rizkini kapsayan sigorta kapsamına bu yıl Futbol Federasyonu yöneticilerini de dahil ettiklerini bildirdi. Kemaler, banka olarak toplumsal sosyal sorumluluk projelerine özel önem vermeye devam edeceklerini belirterek, geçen yıl olduğu gibi bu yılın da futbol ve hakemler açısından sorunsuz geçmesini diledi.

İmzaların atılmasından önce konuşan KTFF Başkanı Hasan Sertoğlu, bir yandan bayanlar futbol ligi diğer yandan hakem ve saha görevlilerine yönelik sigorta poliçeleriyle Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın örnek alınacak bir sosyal sorumluluk örneği sergilediğini belirterek banka yöneticilerini kutladı. Etkinlikte son konuşmayı yapan Dernek Başkanı Mehmet Özbilgehan, camiaya gösterdikleri sıcak ilgi ve destek nedeniyle Limasol Bankası ve Limasol Sigorta yönetimine içtenlikle teşekkür etti. Konuşmaların ardından imzaların atılması, hazır olan bazı sigorta poliçelerinin sahiplerine verilmesi ve kokteyl parti ile etkinlik tamamlandı. Kokteyl parti öncesinde söz alan KTFF Başkanı Sertoğlu, bir kez daha banka yönetimine teşekkür ederek, sigorta poliçelerinin tümünün Federasyon yönetiminin 1.’nci hizmet yılını 10 Kasım’da doldurması nedeniyle düzenlenecek kokteyl partide dağıtılacağını belirtip banka yönetimi ve basın camiasını geceye davete etti.