Limasol Türk Kooperatif Bankası ve Telsim Bir İlke İmza Attı

Limasol Türk Kooperatif Bankası ve Telsim Bir İlke İmza Attı
Kredi Kartıyla İnternetten Kontör Yüklemesi Artık Çok Kolay

Telsim ve Limasol Türk Kooperatif Bankası bir ilke imza atarak, Telsim abonelerinin internetten kolaylıkla ve online kontör yükleyebilmesine olanak sağladı.

Limasol Türk Kooperatif Bankası ve Telsim işbirliğinde aboneler, kontör yüklemede 3D Secure güvenliğinde, kontörlerini internetten hem güvenle, hem de kolayca yükleyebilecek.
Telsim aboneleri https://kontor.limasolbank.com.tr internet adresi üzerinden güvenli bir şekilde, günün herhangi bir saatinde, gün içerisinde en az 200 kontör ve en fazla 1000 kontör olmak üzere yükleme yapabilecekler.

Limasol Türk Kooperatif Bankası internet sitesi üzerinden yapılacak olan bu yüklemelerde, tüm kredi kartları geçerli olacak.

Bireysel Satış Müdürü Recep Pehlivan, “Telsim faturasız hat abonelerinin gerek ülke içinde gerekse dünyanın herhangi bir yerinden kontör yükleme işlemini rahatça ve zahmetsiz gerçekleştirebilmesi için, Limasol Türk Kooperatif Bankası ile işbirliği çerçevesinde bu hizmeti sunduk” diyerek, teknolojinin gündelik hayatın tamamen içerisine girdiği bir dönemde, abonelerini sadece satış noktalarına bağlamak yerine, onların her ortamda veya durumda kesintisiz iletişim kurmalarını hedeflediklerini belirtti. Pehlivan, bu hizmet sayesinde abonelerinin, dünyanın her yerinde, istedikleri ödeme şekli ile bu hizmetten faydalanmalarını sağladıklarını ifade etti. Pehlivan, “ Çok yakın bir zaman içerisinde Telsim internet keyfini, aboneler kesintisiz yaşayacaklar. Bunun için benzer bir platform üzerinden, abonelerin Telsim internet paketlerini heryerden satın alabilecekleri bir ortam yaratacağız.” diyerek sözlerini tamamladı.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Bilgi İşlem / Proje Müdürü Niyazi Toros ise, Bankanın kurduğu ve 3D Secure Uluslararası Güvenlik Platformu ile güçlendirilen online kontör satış ortamının kullanıcılara güven içinde 7/24 kontör alma imkanı sağlanmasının ve böylesi bir projede banka olarak yer almanın gurur verici olduğunu belirtti.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdür Yardımcısı  İlker Bahçecioğlu, Bankanın  son 3 yılda “Herşey Sizin İçin” temasıyla başlattığı, güvenilir teknolojik projeleriyle ilklere imza attığını, Fatura Ödeme Sistemlerinde olduğu gibi  online kontör projesinde de temel amacın insanların hayatını kolaylaştırmak olduğunu vurguladı. Bahçecioğlu,  Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın ilerideki dönemde de yeni projelerle yatırımlarının devam edeceğini de sözlerine ekledi.