Limasol Türk Kooperatif Bankası Sponsorluğunda 2. Girne Çarşı İndirim Şöleni

Limasol Türk Kooperatif Bankası Sponsorluğunda 2. Girne Çarşı İndirim Şöleni

Bu yıl Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) ana sponsorluğu’nda yapılacak “2. Girne Çarşı İndirim Şöleni” çeşitli eğlenceler ve mağazaların sunacağı indirimli ürünlerle birlikte halka hafta sonu   güzel eğlenceli saatler yaşatacak.

Şölen öncesi Girne Belediye Başkanı Sümer Aygın’a organizasyona verdiği emek nedeniyle teşekkür ziyaretinde bulunan LTKB Genel Müdürü Sn. Ahmet Gündüz, hem halka hemde esnafa katkı ve moral sağlayacakları böylesine anlamlı bir  etkinlikte banka olarak yer almanın gururunu yaşadıklarını belirtti. Ziyarette bankanın Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Özlem K. Soykan da hazır bulundu.

İlki geçen yıl yapılan Girne Çarşı İndirim Şöleni 07 Nisan Cumartesi sabah 10:00’da başlayacak ve, pazar günü gece 22:00’a kadar devam edecek. Girne Çarşı  esnafı, Cumartesi gün çarşı yollarının trafiğe kapatılacak olmasını da dikkate alarak şölene katılacak olan halka uygun fiyatlı ürünler sunmaya hazırlanıyor.

Limasol Türk Kooperatif Bankası ana sponsorluğunda gerçekleşcek şölende; jonglör gösterileri, çocuk oyuncakları, fayton gezisi, 6 farklı noktada müzik yapacak  DJ’ler, çocukları eğlendirecek olan palyaço ve sevimli karakterlerin yanı sıra gün boyunca şam işi, lokma, krep, mısır, gözleme gibi yiyecek ürünleri satılacak. Balon süslemeler ve yapılacak çevre düzenlemesi ile Girne Çarşı rengarenk bir görüntüye kavuşacak.