Limasol Türk Kooperatif Bankası – Kadın Girişimcilere Limasol Bankası Motivasyonu

İşyerlerini sürekli geliştiren 3 kadın girişimciye Limasol Türk Kooperatif Bankası’ndan (LTKB) Kadınlar Günü’nde  anlamlı bir ödül geldi.

Limasol Türk Kooperatif Bankası müşterisi Elektrokur Ltd. Direktörü Çağıl Tarımer Barut , Fatura Ödeme Sistemleri Üye İşyeri Gülşeri Market Direktörü Eşgül Vural ve Limasol Sigorta satış temsilcisi Saunter Travel Direktörü Raziye Yurtsev’e bankamız ile olan işbirlikleri ve başarılı çalışmaları nedeniyle plaket takdim edildi.

LTKB Lefkoşa Merkez Binası’nda 08 Mart Perşembe günü yeralan, banka yöneticilerinin hazır bulunduğu etkinlikte konuşan LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, 72 yıldır halktan aldığı güven ve destekle ülke ekonomisi yanında devlet hazine ve kurumlarına her yıl artan oranlarda destek sağlayan Limasol Bankası’nın bu başarılarında kadın çalışanının büyük payı bulunduğuna dikkat çekti. Geçtiğimiz yıl birçok değerli proje yanısıra ‘Bayanlar Futbol Ligi’ne de sponsor olmalarının kadının emeğine ve gücüne olan saygılarını yansıttığını ifade eden Kemaler, toplumsal sosyal sorumluluk projelerine özel önem vermeye bu yıl da devam edeceklerini belirtti. Kemaler, ödül alan iş kadınlarına başarılarının devamını dileyerek sözlerini bağladı. Konuşmaların ardından LTKB Genel Müdürü Ahmet Gündüz, Genel Müdür Yardımcısı H.Ayhan Feridun ve Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker başarılı 3 kadın girişimciye plaket takdim ettiler. Ödül alan Çağıl Tarımer Barut, Eşgül Vural ve Raziye Yurtsev, kendilerine ödül veren Limasol Türk Kooperatif Bankası yönetimine içtenlikle teşekkür ettiler.