LİMASOL ŞİRKETLER GRUBU 2019 YILINI COŞKU İLE KARŞILADI

LİMASOL ŞİRKETLER GRUBU 2019 YILINI COŞKU İLE KARŞILADI

Limasol Şirketler Grubu geçtiğimiz hafta yeni yılı düzenlenen balo ile karşıladı. Her yıl geleneksel hale gelen ve Acapulco Otel’de düzenlenen yeni yıl yemeğine Limasol Bankası  üst düzey yöneticileri ile personelin yanı sıra, Limasol Sigorta, Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu, Limasol Finans ve Limasol Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı yöneticileri ve personeli katıldı.

Gecenin sunuculuğunu Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu Yıldızları Parlatıyoruz projesi ekibinden Erdoğan Kavaz yaparken, yine ayni projenin temsilcilerinden Nev Fitness ekibi tarafından da  geceye özel hazırlanan muhteşem bir dans şov ile açılış yapıldı.  Büyük beğeni toplayan dans şovun ardından gecenin açılış konuşmasına geçildi. Açılış konuşmasını yapan Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdürü ve Yönetim Kurulu Üyesi İlkin Yoğurtcuoğlu tüm personelin yeni yılını kutlayarak 2018 yılındaki başarılarından dolayı tebrik ve teşekkürlerini iletmesi yanında, 2019 yılının herkese sağlık ve mutluluk getirmesini temenni etti.

Açılış konuşmasının ardından 2018 yılının nasıl geçtiğine dair hazırlanan video izlendi. İzlenen videonun ardından konuşma yapan
Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, 2018 yılında hedeflenen başarının yakalandığını, bu başarıda emeği geçen tüm çalışanları tebrik ettiğini dile getirdi. Kemaler, 2019 yılında Limasol Bankası’nın 80’inci yılını kutlayacaklarını ve bundan büyük heyecan duyduklarını da belirtti.

Müzik ile devam eden gecede uzun yıllar kuruma emek veren personele plaketleri de takdim edildi.
Gece hediye çekilişleri ve pasta kesimi ile tamamlandı.