Limasol Sigorta’dan Motivasyon Ödülleri

Limasol Sigorta’dan Motivasyon Ödülleri

Sigorta sektöründe öncü çalışmalar yapan Limasol Sigorta, yeni ürün, kampanya ve tanıtım çalışmalarını hızlandırdı.
Yeni yılın ilk performans toplantısını Limasol Türk Kooperatif Bankası Konferans Salonu’nda yapan Limasol Sigorta, 2013 hedefleri doğrultusunda poliçe üreten sigorta personeline “ akıllı telefon ” armağan etti.
Limasol Bankası ve Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu, Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker’in de yer aldığı toplantı sonunda düzenlenen etkinlikle Girne Çarşı Şubesinden Nurhan Sinanoğlu ve Seda Onursal, Yeniboğaziçi Şubesinden Elçin Akay ve Mağusa Şubesinden Nükhet Küçük’e ödülleri verildi.

Ödül takdiminden önce konuşan Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, çalışarak bu ödülü almaya hak kazanan personeli tebrik ederek yeni yılda da başarılarının devamını diledi. Kemaler, Limasol Sigorta’nın maksimum verimlilikte çalışarak pazar payını sürekli artırmasından, yeni ürün ve avantajlı kampanyalarla piyasada sürekli göz önünde olmasından banka olarak mutlu olduklarını belirterek yönetici ve personeli ayrıca kutladı.
Limasol Sigorta’nın geçen yıl uygulamaya koyduğu “ özel günlerde alkollü sürücülere özel taksi hizmeti –Dikkatli sürücülere özel indirim – pek çok avantajlar içeren Elit Kasko –” uygulamları yoğun talep gördü.