Limasol Sigorta’da 17’nci Yıl Coşkusu

Limasol Sigorta’da 17.nci Yıl Coşkusu

Limasol Sigorta çalışanları, acenteleri, Limasol Türk Kooperatif Bankası Birim ve Şube Müdürleri ve basın mensuplarının davetli olduğu gecede Limasol Sigortanın 17. Kuruluş Yılı coşkuyla kutlandı. Girne Çatalköyde gerçekleşen etkinlikte coşku dolu anlar yaşandı.

Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker açılış konuşmasında sigortacılıkta kaliteli hizmet sunmayı hedefleyen Limasol Sigorta’nın her zaman müşteri memnuniyetini ön planda tutan bir anlayışla hareket ettiğini ve ödenmemiş hiç bir hasar dosyası bulunmadığını belirtti. Asker, bu anlayışla çalıştıklarından ötürü halk arasında sıklıkla “Limasol Sigorta tamamdır” cümlesinin sarfedildiğini de sözlerine ekledi.“Deneyimli kadro, teknik ve finansal alt yapımız, sürekli geliştirme amacımız ve yaygın acente ağımızla, hizmetlerimizin sürekliliğinin garantisini veriyoruz” diyen Asker, önümüzdeki yıllarda da Limasol Sigorta’nın sektörde pekçok öncü hizmetle yeralmaya devam edeceğini belirtti.

Kemaler: “Sigortacılık alanında pekçok ilke imza attık”
Limasol Bankası ve Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Sigorta’nın maksimum verimlilikle çalışıyor olmasından duyduğu memnuniyeti belirtti. Sigortacılık anlayışını değiştirmek ve çıkardığı yeni ürünlerle sektördeki “hizmette rekabet” düzeyini daha üst seviyeye çekme hedefinde olan Limasol Sigorta’nın, pekçok ilkleri hayata geçirdiğini söyleyen Kemaler, Alkollü sürücüye ücretsiz taksi servisi sağlama, kaza sonrası kişinin aracına denk kiralık araç sağlama, yola devam hizmeti sağlama ve daha pekçok hizmetin sektördeki öncüsü olduklarını kaydetti. Kemaler, çalışmalarını müşterilerin satın aldıkları poliçelerin karşılığında daha kaliteli hizmete ulaşmalarını sağlamak hedefiyle sürdürdüklerini kaydetti.

“C” Tipi Hisse Arzı
KKTC’nin en iyi sigorta şirketi olma vizyonu ile çalışmalarını sürdüren Limasol Sigorta’nın gücüne ortak olmak isteyenler için “C” Tipi hisseleri halka arzettiklerini ve kazançlı bir yatırım yapmak isteyen herkesi hisse alımına davet ettiklerini belirten Kemaler, geceye katılanlara teşekkür ederek sözlerine son verdi. Konuşmaların ardından şirketteki görevinde 10. Yılını tamamlayan Sigorta personeline, en çok prim üreten acente ve şubeye plaketleri takdim edildi. Gece 17. Yıla özel pasta kesimi ve hatıra fotoğraf çekimi ile son buldu.