Limasol Sigorta, Sosyal Sorumluluğa Verdiği Önem İle de Dikkat Çekiyor

Limasol Sigorta, Sosyal Sorumluluğa Verdiği Önem İle de Dikkat Çekiyor

Limasol Türk Kooperatif Bankası yan kuruluşu olan Limasol Sigorta “ Trafik Konusunda

Farkındalık ve Kazaları Önlemek İçin Tedbir” amacıyla sundukları hizmetlerle takdir topluyor.
Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker, içinde bulunduğumuz “trafik haftası” nedeniyle tüm sürücülere güvenli sürüş temennisinde bulunarak şunları aktardı:
“Limasol Sigorta öncelikli toplumsal konulardan birisi olan trafik kazalarını önlemek için farkındalık yaratacak etkinlikleri sürekli destekliyor ve desteklemeye devam edecektir.

Geçmiş dönemde bazı ürünleri bu amaçla çıkartarak sektör de öncü olmuş ve bazı uygulamaları sektöre de kazandırmıştık. Bir yıl boyunca kaza yapmayan sürücülere sağlanan fiyat indirimi bunlardan birisidir. Yine ses getiren bir başka hizmetimiz ise alkol alımının yüksek olduğu özel günlerde (doğum günü, evlilik yıldönümü) sağladığımız taksi hizmetimizdir. Limasol Sigorta olarak güvenli sürüşü destekliyor  ve bu konudaki hassasiyetimizi her fırsatta dile getiriyoruz. Trafik haftası nedeniyle bir kez daha tüm sürücülere güvenli sürüşler dilerim.”

Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise, “Limasol Sigorta bugüne değin sürdürdüğü toplumsal sosyal sorumluluk anlayışını ileriki dönemlerde devam ettirecektir. Sigortacılık anlamında sağladığımız hizmetler yanı sıra  geçtiğimiz yıl  düzenlemiş olduğumuz fotoğraf yarışmasıyla da trafik konusunu ciddiye aldığımızı anlatmıştık.  Özellikle ülkenin kanayan bir yarası olan trafik konusunda toplumsal farkındalığı geliştirmek için ileriki dönemlerde de çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Trafikte dikkatli sürüş hayat kurtarır. Tüm sürücülere dikkatli sürüşler dilerim” dedi.