Limasol Sigorta Satış Temsilcilerini Ödüllendirdi

Limasol Sigorta Satış Temsilcilerini Ödüllendirdi

Lefkoşa Haber Ajansı Nicosia News Agency

Limasol Sigorta Satış Temsilcilerini Ödüllendirdi.

Lha – Sigorta sektörünün önde gelen kuruluşlarından Limasol Sigorta Ltd. Satış Temsilcilerini ek komisyon ödemesiyle ödüllendirdi.

Limasol Sigorta’nın Satış Temsilcilerine Ek Komisyon Ödemesine ilişkin etkinlik Girne Dome Hotel’de gerçekleşti.

Limasol Sigorta ve Limasol Bankası üst düzey yöneticilerinin hazır bulundukları etkinlikte konuşan Lİmasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker, 2009 yılını maksimum verimlilikte kapattıklarını, bu başarıda çalışanlarla yöneticilerin birbirlerine duydukları sevgi ve güvenin önemli payı bulunduğunu anlattı. “ Limasol Poliçen Varsa Sorun Yok ” sloganıyla müşteriye güven vermeye devam edeceklerini belirten Asker, “ Geçtiğimiz yıl Temmuz ayında Sanayi Bölgesi’nde işyeri yanan sigortalı müşterimize daha yangının dumanı tüterken 18 saat içinde 50 bin dolarlık hasarı ödeyen, yaşanan sel ve fırtına hasarlarında sigortalıların “gereçek hasarını” bekletmeden karşılayan Lİmasol Sigorta belirlediği ilke ve prensipleri süratle hayata geçirmeyi sürdürecek, dün olduğu gibi bugün de yarın da sigortalının ve halkının yanında olacaktır” şeklinde sözlerini tamamladı.

Etkinlikte konuşan Limasol Sigorta Genel Sekreteri Gözel Halim, Limasol Sigorta’nın 12 yıllık piyasa deneyimi ve 71 yıllık bankacılık hizmetinden güç alarak yarattığı güven ortamıyla büyümeye, gelişmeye devam edeceğini vurguladı. Rekabet ortamında piyasayı ve onu oluşturan tüketiciyi iyi bilmenin önemli olduğuna işaret eden Halim, iş hayatında yaşadığı ilginç deneyimlerden örnekler vererek sürdürdüğü konuşmasını çalışanlara hitap ederek
“ haksız rekabet ortamının yoğun yaşandığı bu sektördeki olumsuzluklara aldırmadan özveriyle çalışmaya devam ederek bankanızı olduğu gibi sigortanızı da zirveye taşıyacağınızdan eminim “ şeklinde tamamladı.

Konuşmalardan sonra her bölgeden en yüksek ek primi almayı başaran Sigorta Satış Temsilcileri’ne ödemeleri yapıldı. Etkinlik kokteyl parti ile tamamlandı.