Limasol Sigorta Ltd. 17. Olağan Mali Genel Kurulunu Yaptı

Limasol Sigorta Ltd. 17. Olağan Mali Genel Kurulunu Yaptı

Limasol Sigorta 17’inci Yıllık Olağan Genel Kurul toplantısını yaptı. Limasol Bankası Genel Müdürlük binasında gerçekleşen toplantıda Sigortayı yönetecek Direktörler Kurulu da belirlendi.

Limasol Sigorta Ltd. Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler’in divan başkanlığını,  Pembe Eray ve Akıle Tatarlar’ın ise  divan sekreterliğiniyaptığı Limasol Sigorta Olağan Genel Kurulu, faaliyet raporunun okunması, 2017 yılı hesaplarının okunması ve onaya sunulması, hesaların oybirliği ile aklanması, direktörler kurulunun seçimi, murakıp tayini, ve bazı mevzuat meddelerinin görüşülüp onaylanması, dilek ve temennilerle tamamlanmıştır.

Limasol Sigorta Direktörler Kurulu Başkanlığı görevini de yürüten Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, genel kurul üyelerine yaptığı konuşmada şunları söyledi:

“Kasım 1997’de KKTC’nin en köklü bankalarından birisi olan Limasol Türk Kooperatif Bankası Ltd.’in yan kuruluşu olarak kurulan Limasol Sigorta Ltd., 20 yıllık deneyimi ile müşterilerine en iyi hizmeti sunmak için çalışmalar yapmaktadır. 2017 yılında  belirlenen hedefleri maksimum verimlilikle kapatan Limasol Sigorta, oluşan hasarların da hızlı bir şekilde giderilmesini sağlamıştır. Hissedarlara temettü dağıtmanın da mutluluğunu yaşandığı bir yıl olan 2017 yılında, sigortacılık faliyetleri yanı sıra sosyal sorumluluk bağlamda da önemli çalışmalara katkı sağlamıştır.”

Dilek ve temennilerin ardından Genel Kurul kokteyl ile sona ermiştir.