Limasol Sigorta Acenteleri Yemekli Toplantıda Buluştu

Limasol Sigorta Acenteleri Yemekli Toplantıda Buluştu

Limasol Sigorta,  acente performans değerlendirme toplantısını  Girne The House’da yemekli ortamda gerçekleştirdi.

Bilgilendirme toplantısına KKTC’nin farklı bölgelerinden pekçok Limasol Sigorta Acentesi yanısıra Limasol Sigorta Yönetim Kurulu  Başkanı ve Üyeleri, Limasol Sigorta üst düzey yöneticileri, Limasol Bankası Genel Müdürü ve bazı banka yöneticileri de katıldı.

Etkinlikte Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker acentelere yönelik bilgilendirici bir sunum yaptı.Asker, Limasol Sigorta’nın 18. Yılını kutladığı 2015 yılında merkez ve acentelerin maksimum potansiyel ile çalıştığını belirterek her yıl artan başarı grafiğinin sevindirici olduğunun altını çizdi. Asker, tüm acentelere teşekkürlerini ileterek konuşmasına son verdi.

Limasol Grup Şirketleri Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise yaptığı konuşmada  tüm acentelere göstermiş oldukları performans için teşekkür etti. Limasol Sigorta’nın sektörde pek çok öncü uygulama ile adından söz ettirdiğine değinen Kemaler, oluşan tüm hasarları zamanında ve eksiksiz ödemesi ile de itibar sahibi olan bir sigorta şirketi olmanın yanısıra  acenteleri ile her zaman uyum içinde çalıştığını da belirtti.

Sunumun ardından 2015 yılında performans değerlendirme ve hedef tutturma verilerine göre başarılı bulunan acente yetkililerine ödülleri takdim edildi.

Kriterlere göre başarıya ulaşan ve para ödüllerini alan 18 Acenteden İlk Üç Sırayı Paylaşan Acenteler :

1’inci Gökmil Turizm LTD.

2’nci  Ali&Emine Yücel Turizm ve Ticaret LTD.

3’üncü Elzem Enterprises LTD.

Etkinlik alınan öğle yemeği ile devam etti. Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler’in katılan tüm acentelere teşekkür etmesiyle sona eren etkinlikte  toplu anı fotoğrafı da çekildi.