Limasol Sigorta Acenteleri Yemekli Toplantıda Buluştu

Limasol Sigorta Acenteleri Yemekli Toplantida Bulustu

Limasol Sigorta,  acente performans degerlendirme toplantisini  Golden Tulip Hotel Lefkosa’da yemekli ortamda gerçeklestirdi.

Bilgilendirme toplantisina KKTC’nin farkli bölgelerinden pekçok Limasol Sigorta Acentesi yanisira Limasol Sigorta Yönetim Kurulu  Baskani ve Üyeleri, Limasol Sigorta üst düzey yöneticileri, Limasol Bankasi Genel Müdürü ve bazi banka yöneticileri de katildi.

Toplantida açilis konusmasini Limasol Bankasi ve Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Baskani Hüseyin Kemaler yaparak tüm acentelere göstermis olduklari performans için tesekkür etti. Limasol Sigorta’nin sektörde pek çok öncü uygulama ile adindan söz ettirdigine deginen Kemaler, olusan tüm hasarlari zamaninda ve eksiksiz ödemesi ile de itibar sahibi olan bir sigorta sirketi olmanin yanisira  acenteleri ile her zaman uyum içinde çalistigini belirtti.

Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker de acentelere yönelik bilgilendirici bir sunum yapti. Asker, Limasol Sigorta’nin 17. Yilini kutladigi 2014 yilinda merkez ve acentelerin maksimum potansiyel ile çalistigini, Sigorta’nin “C” tipi hisselerini  satisa sunarak  sektörde bir ilke  imza attigini belirtti.  20.000 üzeri poliçe, 8,5 Milyon TL prim ve toplamda 43 acente ile hizmet veren Limasol Sigorta’nin 2014 yilinda Elit Sigorta paketleri ile de adindan söz ettirdiginin altini çizdi.

Sunumun ardindan 2014 yilinda performans degerlendirme ve hedef tutturma verilerine göre basarili bulunan acente yetkililerine ödülleri takdim edildi.Kriterlere göre Ali-Emine Yücel, Serhan Kombos, Meryem Pire, Kemal Karapasa, Hatice Aras, Raziye Yurtsev ve Ziya Toygan’a ödülleri takdim edildi.

Etkinlik alinan ögle yemegi ile devam etti. Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Baskani Hüseyin Kemaler’in katilan tüm acentelere tesekkür etmesiyle sona eren etkinlikte  toplu ani fotografi da çekildi.