Limasol Sigorta Acenteleri,  Performans Değerlendirme Toplantısında Buluştu

Limasol Sigorta Acenteleri,  Performans Değerlendirme Toplantısında Buluştu

Limasol Sigorta,  acente performans değerlendirme toplantısını  Colony Hotel Vista Teras Restorant – Girne’de yemekli  bir etkinlikle gerçekleştirdi.

Acenteler toplantısına KKTC’nin farklı bölgelerinden pekçok Limasol Sigorta Acentesi’nin yanısıra Limasol Grup Yönetim Kurulu  Başkanı ve Üyeleri, Limasol Sigorta üst düzey yöneticileri,  Limasol Bankası Genel Müdürü ve bazı banka yöneticileri de katıldı.

Toplantıda açılış konuşmasını gerçekleştiren Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker acentelere yönelik bilgilendirici bir sunum yaptı. Asker, Yaklaşık 20 yıllık engin tecrübesi ile hizmet veren Limasol Sigorta’nın yıl içinde sigortacılığın yanında birçok Sosyal Sorumluluk projesi ile de adından söz ettirdiğini anlatarak, 2016 yılında merkez ve acentelerin çok yüksek bir potansiyel ile çalıştığını belirterek her yıl artan başarı grafiğinin sevindirici olduğunun altını çizerken, önümüzdeki yıllarda acentelerle birlikte sektör içerisinde şu anda bulunulan basamaktan, üst basamaklara çıkmayı hedef olarak önlerine koyduklarını açıkladı.Sigortacılar olarak kendilerine ve paydaşlar olarak acentelere ülkede acıtıcı bir hale gelen trafik kazalarını önlemeye yönelik sigortalıları ve tüm halkı güvenli sürüş konusunda bilinçlendirmeleri gerektiğini söyleyen Asker, tüm acentelere teşekkürlerini ileterek konuşmasına son verdi.

Konuşma ve sunumuna göstermiş oldukları performans için tüm acentelere teşekkür ederek başlayan Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Sigorta’nın sektörde pek çok öncü uygulama ile adından söz ettirdiğine de değindi, oluşan tüm hasarları zamanında ödemesi ile de itibar sahibi olan bir sigorta şirketi olmanın yanısıra  acenteleri ile her zaman uyum içinde güçlerine güç katarak çalıştığını belirtirken; etkin pazarlama, sürekli bilgi alış-verişi ve verilen farklı hizmetlerle Sektörde en çok prim üretip en çok kar eden şirket olmak vizyonunu ortaya koymuş, önümüzdeki dönemde yeni ürünler oluşturmak çalışmalarına, Sağlık Sigortası ürününü Limasol Sigorta portföyüne katmakla başlanacağını belirtmiştir.

Sunumun ardından 2016 yılında performans değerlendirme ve hedef tutturma verilerine göre başarılı bulunan acente yetkililerine sıra ile ödülleri takdim edildi. Kriterlere göre ilk üç sırayı paylaşan, Elzem Enterprises, Ali & Emine Yücel Ltd.,Songül Ekşici Çoban yanında Gökmil Turizm, Sun Insurance, Gökmen Depreli, Denizkızı İşletmeleri, Karapaşa and Son, Tünap Sanayi, Hüseyin Volkan, Necati Yalıner, Uğur Diren, Sermet Benli, Artunç Gürkut, Raziye Yurtsev, Ömer Ataçağ, Green Valley Ltd., Hüseyin Şişman, Ziya Toygan, Ünal Gültutan, Mehmet Solak, Necla Burton, DMG Sigorta ve Enta Gıda Şirketi olmak üzere toplam 24 acenteye ödülleri takdim edildi.

Etkinlik alınan öğle yemeği ile devam etti. Limasol Grup Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler’in katılan tüm acentelere başarılarının devamı dileklerini sunması ile sona eren etkinlikte  toplu anı fotoğrafı da çekildi.