Limasol Sigorta Acenteler Toplantısında Güç Depoladı

Limasol Sigorta Acenteler Toplantısında Güç Depoladı

Sigorta sektöründe maksimum verimlilikle çalışarak pazar payını sürekli artıran Limasol Sigorta, acentelerle yaptığı performans değerlendirme ve yeni yıla dönük hedef ve stratejileri değerlendirme toplantısından güç depolayarak ayrıldı.

Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) Merkez Bina Konferans Salonu’nda hafta içinde yer alan, Limasol Sigorta’ya bağlı acente temsilcilerinin katıldığı toplantı Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler’in Limasol Sigorta’nın son dönemde hayata geçirdiği sektöre örnek teşkil eden uygulamalarını içeren sunuş konuşmasıyla başladı. Kemaler konuşmasında Limasol Sigorta’nın da kendi sektöründe ilk olan yeni ürün ve uygulamaları hayata geçirmesi, bunların toplumda yüksek oranda kabul görmesinden mutlu olduklarını belirterek sigorta ile verimli bir işbirliği sürdüren acente yönetici ve temsilcilerine teşekkür etti.

“Siz hayatın tadına varın, gerisini bize bırakın”
Kemaler’in konuşmasından sonra söz alan Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker, “Siz hayatın tadına varın gerisini bize bırakın” sloganıyla son dönemde hayata geçirdikleri Elit Kasko ve Dikkatli Sürücülerin Ödüllendirilmesini kapsayan yeni ürünlerin büyük kabul gördüğünü belirtti.

Her geçen yıl artan trafik kazalarını azaltmaya yönelik, toplumsal sosyal sorumluluk anlayışına verdikleri özel öneme de değinen Asker, bu kapsamda yaptıkları uygulamaların da altını çizdi. Dikkatli sürücüleri prim indirimleri ile ödüllendiren poliçe uygulamasına ilgili trafik kazalarına duyarlı kurumlardan da olumlu yönde destek gördüklerini anlatan Asker, Elit Kasko poliçesinde öngördükleri “ özel günlerde taksi servisi” ve oto kapı kilidi ve beklenmedik arızalara anında müdahale içeren “ yolculuğun devamını sağlama güvencesi”nin Sigorta sektöründe örnek alınacak uygulamalar olduğuna dikkat çekti.

Toplantı son 9 aylık dönemde en fazla poliçe üreten, karlılığı yüksek acentelere teşekkür edildikten sonra toplantı, kokteyl parti ile tamamlandı.