Limasol Sigorta 19. Yaşını Kutladı.

Limasol Sigorta 19. Yaşını Kutladı.

Sigorta Sektöründe Halkımızı ilklerle tanıştıran,  hasarlarını ödeyerek müşteri memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve ihtiyaca yönelik sigorta paketleri ile KKTC halkının hizmetinde olan Limasol Sigorta 19. Yılını gururla kutluyor.

Limasol Sigorta’nın kuruluş yıldönümü dolayısı ile düzenlenen kutlama yemeğinde; Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker şunları aktardı:
‘’Limasol Sigorta,  sektörde pek çok öncü uygulama ile 19 yıldır adından güçlü ve güvenilir sigorta olarak söz ettirmektedir. Oluşan hasarları zamanında ve eksiksiz ödemesi ile de itibar sahibi olan Limasol  Sigorta, acenteleri ile de her zaman uyum içinde çalışmaktadır. 19 yıllık başarıda emeği geçen herkese teşekkürlerimi sunarım.”

Limasol Sigorta Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise gecede şunları aktardı:

“Limasol Sigorta KKTC’de sunduğu yeni ürünlerle “hizmette rekabet” düzeyini daha üst seviyeye çekmek için çalışarak ve sigortacılık anlayışını olumlu yönde değiştirerek 19 yılı geride bırakmıştır. Bu anlayışla Limasol Sigorta, pekçok ilkleri hayata geçirmiş ve pekçok hizmetin sektördeki öncüsü olmuştur.” Limasol Sigorta’nın hem sosyal sorumluluk bilinciyle hem de müşteri memnuniyeti odağı ile pekçok projeye imza atarak halkın takdirini topladığını da belirten Kemaler,  yeni yaşın nice başarılara vesile  olması temennisinde bulundu.

Gece temsili pasta kesimi ve toplu fotoğraf çekimi  ile son buldu.