Limasol Sigorta 15’nci Yılını Kutladı

Limasol Sigorta 15’nci Yılını Kutladı

“ Yeni Yılda da Hedef Yüksek Karlılık ”

Çalışanları, acenteleri ve yöneticileriyle birlikte 15.’nci yaşını kutlayan Limasol Sigorta,  yeni yıl hedefini ‘ 30 bin poliçe ve maksimum karlılık’ olarak belirledi.

Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) yan kuruluşu Limasol Sigorta 15.nci yılını Limasol Bankası kültür salonunda yer alan etkinlikle kutladı.

Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker’in “ sigortacılıkta maksimum verimliliği hedefleyen anlayışı” konu alan seminer sunumu ile başlayan etkinlikte Milenyum Yılı olarak ilan edilen 2000 de hayata merhaba diyen ilk çocuğa sağlanan ‘ 18 yaşına kadar eğitim bursu’nun onikinci yıl giderleri için de aileye çek takdim edildi.

Yılı maksimum verimlilikte kapatan acenetelere plaket takdimi ile devam eden yıldönümü etkinliğinde konuşan Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Limasol Sigorta’nın maksimum verimlilikle çalışıyor olmasından banka yönetimi olarak mutlu olduklarını belirtti. Limasol Sigorta’nın ‘10 bin poliçeyi maksimum ulaşılabilir hedef’ olarak tanımladığı dönemlerden yılı 20 bin poliçe ile kapatarak yeni yıl hedefini de 30 bin poliçe olarak belirlediği dönemlere ulaştığına işaret eden Kemaler, sigortalı yaşamda pazar payının yüksek oranlarda seyretmesinin Limasol Sigorta ailesine moral ve motivasyon kaynağı olmasını, yeni yılın strateji planlarının bu çerçevede yapılmasını beklediklerini belirterek sözlerini tamamladı.

Konuşmalar sonrasında HüseyinKemaler, “ milenyum çocuğu” olarak kabul edilen ve şu an 12 yaşında olan TMK’nın başarılı öğrencilerinden Salih Ertem Özdeğirmenci ailesine okul masraflarının karşılığı olan çek, Limasol Sigorta ile çalışan en uzun süreli acente olan Ali Yücel’e ve en yüksek primle çalışan Girne Çarşı Şube yetkililerine plaket takdim etti. Etkinlik kokteyl parti ile devam etti.