Limasol Bankası’sında eğitimler sürüyor

Limasol Bankası’nda eğitimler sürüyor
Limasol Türk Kooperatif Bankası, performans artırımını amaçlayan personele yönelik hizmetiçi eğitimlerini sürdürüyor.

Limasol Bankası Lefkoşa Merkez Genel Müdürlük Kültür Salonu’nda hafta içinde yapılan eğitimlerde imza yetkisine sahip görevli personele “ Suç Gelirlerinin Aklanması ” na yönelik eğitim verildi. Eğitimi Limasol Bankası Uyum Birimi Yöneticisi Ayşen Erel sundu.
Öte yandan geçtiğimiz ay yer alan ve 2 gün boyunca devam eden eğitimlere, Banka’nın Hazine, Fon, Risk Yönetimi, Uyum Birimi ve Muhasebe bölümlerinde görevli personelin bir bölümü katıldı.

Limasol Bankası Hazine ve Fon Yönetimi Müdürü İlkin Yoğurtcuoğlu yönetiminde sürdürülen eğitimleri, İstanbul’dan gelen ARGE uzmanı M. Barış Akçay sundu.

“ Finans Sektörünü Geliştirme ve Basel 2 Desteği ” konulu eğitim seminerlerinde Gelişen Finans Sektöründe Risk Yönetimleri, AB Uyumu, BASEL 2 ve Hazırlık Süreçleri” anlatıldı.
Özel sektör bankacılığında 71 yıllık tecrübe, dinamiz ve yenilikçi anlayışla birçok ilklere imza atan Limasol Türk Kooperatif Bankası, müşteriye odaklı kaliteli hizmet anlayışı çerçevesinde zaman zaman uluslararası kariyer sahibi uzmanlardan da destek alarak personelin peformansını artırmaya yönelik eğitimleri sürdürecek.