Limasol Bankası’ndan Limasol Akademi


Limasol Bankası’ndan Limasol Akademi

13 Mayıs 2011 Cuma

Limasol Bankası’ndan Limasol Akademi..Hayat maratonunda gençlerle kolkola..
Yaşanan ekonomik sıkıntılara aldırmadan ülke ekonomisine yarar getirecek yatırımları sürdüren Limasol Türk Kooperatif Bankası, hayata atılacak gençler için “Limasol Akademi” staj programını geliştirdi.

Kaynaklarını halkıyla 72 yıldır paylaşmayı sürdüren LTKB,” Limasol Akademi” projesiyle üniversite gençlerine özel bir staj programı başlattı.

Üniversitelerin muhasebe, insan kaynakları, bankacılık, finans, işletme, iktisat, bilişim, pazarlama ve iletişim bölümlerinde okuyan KKTC’li öğrenciler, Limasol Akademi programına yazılarak yaz aylarında bankanın ilgili bölümlerinde staj yapabilecekler. Yaz aylarını maksimum verimlilikte geçirmek isteyen öğrencilerin staj olanağından yararlanmak için Limasol Akademi’ye 15 Haziran’a kadar kayıt yaptırmaları gerekiyor. Kayıt için sbelet@limasolbank.com.tr  veya  ryigitcan@limasolbank.com.tr  adresine başvurmak yeterli.

Gençlerden Yoğun İlgi
Limasol Akademi ile çetin hayat yolculuğunda gençlerle elele veren LTKB, Limasol Akademi’yi üniversitelerimizin bahar şenliklerinde özel programlarla tanıtmaya başladı. DAÜ, GAÜ, UKÜ, LAÜ Bahar Şenliklerine bilfiil katılan LTKB’nin tanıtım standlarına gençlerden olağanüstü ilgi geldiği öğrenildi.  DAÜ İkinci Kariyer Günü Kahvesi adlı programına da katılan LTKB görevlileri gençler tarafından soru yağmuruna tutuldu.
Limasol Türk Kooperatif Bankası, ülke gençlerine yönelik bu yeni ürüne ilişkin inter-aktif tanıtım programını sürdürmeye devam edecek.Başvurular için son gün 15 Haziran..