Limasol Bankası’ndan 75. Yıl Ziyaretleri

Limasol Bankası’ndan 75. Yıl Ziyaretleri
Limasol Bankası yeni yılda ziyaretler gerçekleştirerek 2014 yılında Limasol Bankası Kültür Yayınları tarafından basılan kitapları armağan etti.

Ziyaret edilen yerler arasında bankanın şubelerinin bulunduğu belediyeler, medya kuruluşları ve bankanın iş birliği içerisinde olduğu kurumlar yeraldı.
Ziyaretlere Banka Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Genel Müdür İlkin Yoğurtçuoğlu, YK Başkanı Asistanı ve YK idari Müdürü Akile Tatarlar ve Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan katıldı.

Yapılan ziyaretlerle ilgili görüşlerini dile getiren Limasol Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu, “75. yılını coşkuyla kutlayan Limasol Bankası bu coşkuyu işbirliği içerisinde olduğu tüm kurum ve kuruluşlarla paylaşmaktan mutluluk duymaktadır. Yeni yılın tüm işbirliklerimizin pekişeceği verimli bir yıl olmasını dilerim” şeklinde görüşlerini dile getirdi.

Yeni yıl ziyaretleri ile ilgili düşüncelerini aktaran Hüseyin Kemaler “75. Yılımızı kutladığımız bu yıl içerisinde bizlere destek veren, bizimle bu coşkuyu kutlayan tüm kurum ve kuruluşlara teşekkür ederiz. Her zaman toplum için çalışan ve kültürüne sahip çıkan Limasol Bankası, 2015 yılında da çalışmalarını özveri ile sürdürmeye devam edecektir” dedi.

Ziyaretlerde Limasol Bankası Kültür Yayınları tarafından basılan kitaplar hediye edildi. Limasol Bankası Kültür Yayınları, yılda 2 kez kitap basma hedefi ile yola çıkarak 2014 yılında Rauf Raif Denktaş’ın Kapılar kitabı ve Rauf Ersenal’ın Kıbrıs’ın Bilinmeyen Tarihi isimli kitaplarını okuyucu ile buluşturdu.