Limasol Bankası’ndan 2012 Yılının “En” lerine teşekkür ziyareti

Limasol Bankası’ndan 2012 Yılının “En” lerine teşekkür ziyareti

Yılı maksimum verimlilikle kapatmaya hazırlanan Limasol Türk Kooperatif Bankası,  2012 yılında en yüksek ciro yapan müşterilerine teşekkür ziyaretleri geçekleştirdi.

Limasol Bankası Halkla İlişkiler ve Reklam Müdürü Özlem Kavaz Soykan şube müdürleri  ile birlikte, 2012 yılının en iyi CardPlus Pos Müşterilerinden Erülkü Süpermarket sahibi Kağan Erülkü’ye ve Eti Teşebbüsleri Ltd. Genel Müdür Vekili  Memduh Vaiz’e ; 2012 yılının en İyi CardPlus Müşterisi olarak Aydoğan Group Direktörlerinden Ünal Aydoğan’a; 2012  yılında en çok  Fatura Ödeme Sistemleri POS’u Kullandıran müşterileri olarak Starling Direktörü Salim Kayar ve Dipkarpaz Kasap Direktörü Serpil Ramazan Yeşer’e ve en çok Limasol Sigorta poliçesi yapan acente olarak Ödül Akyürek Acente Direktörü Ödül A. Hergüner’e yeni yıl kutlama ziyareti gerçekleştirip teşekkür ettiler.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler de yeni yıl nedeniyle yayımladığı mesajda, Limasol Bankası ile çalışan tüm müşterilere teşekkür ederek yeni yıllarını kutladı. Yeni yılın halkımıza sağlık, mutluluk ve bol kazanç getirmesini dileyen Kemaler, halkın, banka müşterilerinin ve Bankanın verimli bir yıl geçirmesinde emek veren  tüm çalışanların yeni yılını kutladı.