Limasol Bankası Tüketicinin Hayatını Kolaylaştıran İlerici Hizmetler Sunuyor

Limasol Bankası Tüketicinin  Hayatını Kolaylaştıran İlerici Hizmetler Sunuyor

Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) “Daha Kolay Bir Hayat Mümkün” teması altında hizmetler sunarak müşterilerinin hayatını kolaylaştırıyor.

Fatura Ödeme Sistemleri

Limasol Bankası, topluma istediği yerden, vezne saatlerine bağlı kalmadan fatura ödeme imkanını sunan  teknoloji ürünü “Fatura Ödeme Sistemleri”’ni ülke çapındaki kırsal bölgeler de dahil 160 noktaya ulaştırdı. Halk artık kamu, belediye veya özel sektör faturalarını anında ödeyerek zamandan tasarruf sağlayan sistem ile market, benzin istasyonu, kırtasiye, mağaza, eczane, turizm acentesi ve otel gibi  işyerlerinde, alışılagelmiş kuyrukta fatura ödemek yerine; belirtilen üye işyerlerinde Fatura Ödeme Sistemleri (FÖS) ile kolayca faturalarını ödemenin rahatlığına varıyor. Kullanıcılar kadar FÖS üye işyerleri de müşterilerine bu kolaylığı sağladığı için hizmetten oldukca memnun.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtcuoğlu Fatura Ödeme Sistemleri’nin günümüz koşullarında zamanla yarışan bireyler için önemli bir hizmet olduğunun altını çizdi. Yoğurtcuoğlu FÖS ile ilgili olarak sözlerine şöyle devam etti:  ”Fatura Ödeme Sistemleri, çok geniş yelpazede kurumların faturalarının (Belediye Su Faturaları, Belediye Emlak vergisi, Belediye Trafik cezaları, Elektrik kurumu, Sabit telefonlar, KKTCELL cep telefonları, Digiturk) banka güvencesiyle ödenebildiği üye İşyerleri sistemi ile çalışan öncü bir uygulamadır. Fatura Ödeme Sistemleri, Limasol Bankası müşterisi olsun ya da olmasın her yurttaşa, günlük hayatta yoğun iş temposu nedeniyle ödemelerine gerekli zamanı ayıramayan, online işlemlere erişimi sınırlı, karşısında muhatap arayan ve ayrıcalıklı bir ortamda hizmet almak isteyen kişilere ileri teknolojinin olanakları kullanılarak ve doğru, hızlı bir hizmet anlayışı ile ihtiyaçlarını giderme imkanını sunmaktadır. Haftanın her günü ve günün her saati hizmet verme kabiliyetine sahip olan sistemi hayata geçirmekle Limasol Bankası teknoloji bankacılığında bir ilke imza atmıştır”. www.faturaodemesistemleri.com adresinden FÖS ile ödeme yapan noktalara ulaşmak ve detaylı bilgi almak mümkün.

Web’den kontür yükleme hizmeti

İletişiminin ve modern teknolojilere ulaşabilmenin öneminin farkındalığıyla hareket eden Limasol Türk Kooperatif Bankası webden online kontür hizmetini hayata geçirmiştir. KKTC’nin önemli iletişim operatörlerinden TELSİM ile işbirliği yaparak bu önemli hizmeti hayata geçiren Banka, hayatı kolaylaştırmaya yönelik hizmetler sunmaya devam edeceğinin altını çiziyor. Hizmetten yararlanan kullanıcılar bulundukları ortamdan internete girerek  https://kontor.limasolbank.com.tradresinden kolayca kontür satınalabilmenin rahatlığını yaşıyor.

 İnternet Bankacılığı

Limasol Bankası, çağdaş bankacılığın geldiği son noktalardan birisi olan İnternet Bankacığı ile müşterilerine güvenli bir sekilde hesaplarina erişip, bankacilik hizmetlerini ‘güvenli web ortamında’ kendi basina yapabilme kolaylığı sunmaktadır. Limasol bankasının internet şubesine ulaşmak için  tek yapılması gereken www.limasolbank.com adresine girerek sağ üst köşedeki linki tıklamak.

Kemaler “Hayatı kolaylaştıran hizmetler sunmaya devam edeceğiz”

LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler,  toplumun ihtiyaçlarına yönelik projeler üretemeyen kuruluşların gelecekte faaliyet gösterme  şanslarının olamayacağını  ve Limasol Bankasının  temel prensiplerinden birisinin hayatı kolaylaştıran hizmetler geliştirmek olduğunu belirtti. Kemaler,  Bankanın öncü adımlar atmaya devam edeceğini de belirtti.