Limasol Bankası SOS Çocukköyü Anne ve Teyzelerini Anneler Gününde Unutmadı

Limasol Bankası SOS Çocukköyü Anne ve Teyzelerini Anneler Gününde Unutmadı

Limasol Türk Kooperatif Bankası her yıl olduğu gibi bu yıl da SOS Çocuk Köyü anne ve teyzelerini unutmadı, köyü ziyaret ederek anneler gününü kutladı.

Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan, Kurumsal İletişim Müdürlüğü Şef Yardımcısı Şenay Belet Murat, SOS Çocuk Köyü Program Müdürü Ahmet Akarsu ve SOS Çocuk Köyü Fon  Geliştirme & Halkla İlişkiler SorumlusuCemil Hafız  köydekievleri gezerek anne ve teyzelerin Anneler Günü’nü kutladı.

Ziyarette görüşlerini aktaran Akarsu, SOS Çocukköyü Derneği’nde  ‘anne’ ve ‘teyze’lerin organizasyonun temel taşları olduğunu, aile bakımından yoksun çocuklara kendilerini güvende hissettirecek şekilde,  her türlü ihtiyaçlarını karşılayarak  sevgi dolu bir aile ortamı yaratmak için büyük bir özveri ile çalıştıklarını belirtti.  Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın her yıl olduğu gibi bu yıl da anne ve teyzeleri hatırlamasından büyük bir memnuniyet duyduklarını da belirten Akarsu, teşekkürlerini iletti.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan anne ve teyzelere bir birinden renkli çiçekler taktim ederken; ‘anneler yüreklerinde taşıdıkları merhamet, iyilik, güzellik, sabır, adalet ve eşitlik gibi erdemlerle hayatlarımıza ışık tutmaktadır. Bizleri dünyaya getiren, hayata hazırlayan, destek olan, sevgisi ve sıcaklığı daima aranan annelerimiz, vazgeçilmez değerlerimiz, hayat zenginliğimizdir’ dedi. SOS anne ve teyzelerininin büyük bir özveri ile görevlerini sürdürdüğüne dikkat çeken Soykan, tüm anne ve teyzelerin anneler günününü gönülden kutlarım diyerek sözlerini tamamladı.

Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise Anneler Günü dolayısıyla ilettiği mesajında tüm annelerin  ve anne adaylarının Anneler Günü’nü kutladı.