Limasol Bankası ormanına yeni fidanlar

Limasol Türk Kooperatif Bankası ile Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu23 Nisan etkinliği kapsamında Dörtyol İlkokulu öğrencileriyle bankanın 70. Yıl ormanında bir araya geldi

Limasol Bankası ormanına yeni fidanlar

Limasol Türk Kooperatif Bankası ile Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu(LSS) ortak etkinliğinde Bankanın 70. Yıl ormanına fidan dikildi.
23 Nisan Çocuk Bayramı etkinliği kapsamında yapılan ağaç dikme etkinliği Dörtyol İlkokulu öğrencilerinin katılımıyla gerçekleştirildi.Çevreye duyarlılığı arttırıcı ve yeşile değer vermeyi sağlayan çalışmanın başında Orman Dairesi yetkilileri tarafından ağaç dikimiyle ilgili bilgi verilen öğrenciler, daha sonra öğrendikleri bilgiyi uygulamaya dönüştürerek Limasol Türk Kooperatif Bankası 70. Yıl ormanına yeni fidanları diktiler.
23 Nisan Çocuk Bayramı etkinliği olarak yapılan ağaç dikme etkinliği öncesi Banka tarafından öğrencilere şapka dağıtılırken, etkinlik sonrasında ise LSS tarafından hazırlanan zeka geliştirici oyuncaklar armağan edildi.
Çalışmaya Dörtyol İlkokulu öğrencileri, okulun müdür muavini Erhan Ceylanlı, öğretmenler, Limasol Türk Kooperatif BankasıHalkla İlişkiler ve Reklam Müdürü ve LSS yönetim kurulu üyesi Özlem K. Soykan, aynı birimden Şenay Belet, Ceylan Çınarlılı,LSS danışmanı İpek Halim, LTKB Yönetim kurulu idari sekreteriAkıle Tatarlar, LTKBİdari İşler MüdürüMustafa Şekeroğlu ve banka personeli katıldı.

Ceylanlı: Öğrencilerin farkındalığı arttı
Dörtyol İlkokulu Müdür Muavini Erhan Ceylanlı, etkinlikte yaptığı konuşmada öğrencilerin çevre bilinci ve farkındalıklarını artırma adına önemli bir çalışmaya dahil olmaktan mutlu olduklarını kaydetti.Ağaç ve ormanın faydalarının öğrencilere devamlı anlatıldığına dikkat çeken Ceylanlı, öğrencilerin eğitimde gördüklerini birebir uygulama imkanı yakalamalarının alınan eğitimi bütünleştirdiğini ifade etti.

Kemaler: Çevre duyarlılığı kazandırmak için çalışmalar yapıyoruz
Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler de tüm çocukların 23 Nisan bayramını kutlayarak,75. Yılınıkutlayan Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın çocuklara ve topluma çevre duyarlılığı kazandırmak için çalışmalar yapmaya devam ediceğinin altını çizdi. Bu kapsamda Yeşil Barış Hareketinin ikincisini düzenlediği çevre konulu kısa film yarışmasına da destek verildiğini hatırlatan Kemaler, tüm toplumu çevre konusunda duyarlı olmaya davet etti.