Limasol Bankası Kültür Yayınları’nın 3. Kitabı Takdim Edildi

Limasol Bankası Kültür Yayınları’nın 3. kitabı olan araştırmacı yazar Tuncer Bağışkan tarafından kaleme alınan “Tarihi Lefkoşa’da Geçmişe Yolculuk” adlı eserini Lefkoşa Türk Belediyesi(LTB) Başkanı Mehmet Harmancı’ya takdim edildi. Kitap takdiminde Limasol Bankası ve Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ve Limasol Sosyal Sorumluluk Kurumu Yönetim Kurulu Üyeleri Akıle Tatarlar, İpek Halim ve Özlem Kavaz Soykan da yer aldı. Ziyarette, Leffkoşa Türk Belediyesi ile Limasol Bankası’nın Lefkoşa şehrinde yapmayı planladıkları projelerle ilgili fikir alışverişinde de bulunuldu.

Kemaler: “Lefkoşa ile ilgili bu eseri Lefkoşa’nın idarecisine takdim ediyoruz”
Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, 2012 yılında kurulan Limasol Bankası Kültür Yayınları’nın Kıbrıs’a ait kültür, sanat, tarih içerikli araştırma ve yazıları yayınlayarak literatüre katkı sağlamayı amaçladığını kaydetti.

Başkan Harmancı: “Hem Bağışkan’ı hem de Limasol Bankası’nı kutlarım”

LTB Başkanı Mehmet Harmancı da Limasol Bankası Kültür Yayınları’nın yayınladığı kitaplarla kültür hayatına,yazın hayatına çok önemli katkılar sunduğunu dile getirdi.