Limasol Bankası Kültür – Sanat Açılımını Sürdürüyor

Limasol Bankası Kültür – Sanat Açılımını Sürdürüyor

Köklü kooperatifcilik anlayışını çağdaş bankacılığın gerekleri ile birleştiren Limasol Türk Kooperatif Bankası,  Kıbrıs Türk Halkının sosyal ve kültürel yaşamında vazgeçilmez yeri olan kültür – sanat festivallerine katkılar koymayı bu yıl da sürdürüyor.

Limasol Bankası,  ülkenin en önemli festivalleri arasında yer alan,  dünyanın ve Türkiye’nin önde gelen sanatçılarına ev sahipliği yapan  “ 17. Uluslararası Mağusa Kültür Sanat Festivali” ve “18. Uluslararası Gönyeli Halk Dansları ve Kültür Sanat Festivali’ne destek oldu.

Bu yıl 17 Haziran’da başlayan ve 15 Temmuz’a kadar yoğun bir programla devam edecek “17. Uluslararası Mağusa Kültür –Sanat Festivali’ne Platin Sponsor olarak destek veren Limasol Bankası, 30 Haziran’da başlayıp 05 Temmuz’da sona eren “18.Uluslararası Gönyeli Halk Dansları ve Kültür Sanat Festivali”nde Yenikent’deki N-JOY Açık Hava Müzik Holde 3 Haziran akşamı büyük bir coşkuyla gerçekleşen Gripin konserine de katkı sağladı.

PLAKET TAKDİMİ

Gönyeli Yalçın Park da 05 Temmuz gecesi gerçekleşen “ Uluslar arası Gönyeli Halk Dansları ve Kültür Sanat Festivali” kapanış etkinliğinde Gönyeli Belediyesi Asbaşkanı  Hüseyin Soyer KOLOZALİ tarafından Limasol Bankası’na takdim edilen el yapması figürlerden oluşan anı plaketini banka Genel Müdürü İlkin YOĞURTCUOĞLU aldı. Mağusa Kültür Sanat festivali kapanış etkinliği 15 Temmuz akşamı Salamis Antik Tiyatroda yapılacak.