Limasol Bankası ile Sanayi Odası’ndan Anlamlı İşbirliği

Limasol Bankası ile Sanayi Odası’ndan Anlamlı İşbirliği

Kurumsal işbirliğinin önemine inanan ülkenin 2 köklü ve güçlü kurumu Limasol Türk Kooperatif Bankası(LTKB) ve Kıbrıs Türk Sanayi Odası(KTSO) ortak işbirliği için protokol imzaladılar.

KTSO Genel Merkezi’nde geçtiğimiz hafta içinde düzenlenen etkinlikte 2 kuruluşun işbirliğini öngören protokole LTKB Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu ve KTSO Genel Başkanı Ali Çıralı imza koydular.
Limasol Bankası’nın uygun koşullarla sunduğu kredi olanakları ile diğer tüm Bankacılık ürün ve hizmetlerinin ayrıcalıklı fiyatlamalarla KTSO ve Sanayicilere sunulması yanında , Limasol Sigorta’nın sunduğu özel poliçe fırsatları ve benzeri hizmetlerinden KTSO üyelerinin yararlanmalarını öngören protokol etkinliğinde konuşan ; LTKB Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu, Banka olarak ülke ekonomisinin ayakta kalabilmesi için sanayicinin üretimden kopmadan çarkları döndürmesi gerektiğine inandıklarını, bu çerçevede sanayicilere yatırımcılara her türlü olanakları zorlayarak yardımcı olmayı sürdüreceklerini söyledi. Yoğurtçuoğlu, teknik düzeyde sürdürülen çalışmaların olumlu sonuçlanmasına katkı koyan başkan ve oda yönetimine teşekkür ederek işbirliği protokolünün 2 kuruma olduğu kadar ülke ekonomisine de hayırlı olmasını diledi.
KTSO Başkanı Ali Çıralı da oda üyelerine yeni olanaklar sağlayan protokolün hazırlanmasında anlayış gösteren Limasol Bankası üst yönetimine teşekkür ederek, protokolün ülke için de oda üyeleri için de verimli olmasını temenni etti.
Konuşmalardan sonra karşılıklı imzaların atılmasıyla etkinlik tamamlandı.