Limasol Bankası Hissedarlarını Bilgilendirdi

Bu yıl 75. yılını kutlayan Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) 2015 yılının ilk Hissedar Bilgilendirme Toplantısını gerçekleştirdi.

LTKB’nin Genel Müdürlük Binası Kültür Salonu’nda, banka yönetim kurulu üyeleri, yöneticiler ve hissedarların yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantıda Limasol Bankası Genel Müdür İlkin Yoğurtçuoğlu bankanın son dönem faaliyetleri ve hedefleri hakkında bilgi veren bir sunum gerçekleştirdi.

LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise belirlenen hedefler doğrultusunda sürdürülen faaliyetler ve geleceğe yönelik stratejiler konusunda hissedarları bilgilendirerek hissedarlara karlı yatırım modelleri hakkında önerilerde bulundu.

Hissedarlara Çağrı

LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, banka mülkiyetinde bulunan Limasol Sigorta A tipi Hisse satışına vurgu yaparak kazançlı bir yatırım gerçekleştirmek isteyen herkesi hisse alımına davet etti.

Yönetim kurulu başkanı Hüseyin Kemaler, bankanın vizyon, misyon ve geleceğe yönelik hedef ve stratejilerini özetleyen konuşmasında yaşanan küresel ve ülkesel durgunluğa rağmen bankanın finansal ve operasyonel sonuçlar açısından çalışmalarını yüksek verimlilikte sürdürdüğünü bildirdi.

75. Yılı geride bırakan, hizmette bireysel gereksinimleri toplumsal duyarlıkla sentezleyen lider yerel banka olduklarına vurgu yapan Kemaler, hissedarlardan yaşanan rekabet ortamında bankayı daha üst seviyelere ulaştırabilmek adına destek istedi. Toplantı, dilek ve temennilerin alınması, kokteyl ile sonlandırıldı.