Limasol Bankası Hissedarlarını Bilgilendirdi

Limasol Bankası Hissedarlarını Bilgilendirdi

Bu yıl 75. yılını kutlayan Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın (LTKB) 2014 Hissedar Bilgilendirme Toplantısı hafta sonunda yapıldı.

LTKB’nin Lefkoşa Merkez Binası Kültür Salonu’nda, banka yönetim kurulu üyeleri, yöneticiler ve hissedarların yoğun katılımıyla gerçekleşen toplantının moderatörlüğünü banka genel müdür yardımcısı Abdullah Özsusuzlu yaptı.

Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler’in bankanın son dönem faaliyetleri, hedef ve vizyonuna yönelik sunumu ile başlayan toplantıda sırayla Genel Müdür İlkin Yoğurtçuoğlu, Limasol Sigorta Genel Müdürü Birtan Asker, Yönetim Kurulu Üyesi Batuhan Halim söz alarak belirlenen hedefler doğrultusunda sürdürülen faaliyetler ve geleceğe yönelik stratejiler konusunda hissedarları bilgilendirdiler.

Hissedarlara Çağrı

Yöntim kurulu başkanı Hüseyin Kemaler, bankanın vizyon, misyon ve geleceğe yönelik hedef ve stratejilerini özetleyen konuşmasında yaşanan küresel ve ülkesel durgunluğa rağmen bankanın finansal ve operasyonel sonuçlar açısından çalışmalarını yüksek verimlilikte sürdürdüğünü bildirdi.

75. Yılı geride bırakan, hizmette bireysel gereksinimleri toplumsal duyarlıkla sentezleyen lider yerel banka olduklarına vurgu yapan Kemaler, hissedarlardan yaşanan rekabet ortamında bankayı daha üst seviyelere ulaştırabilmek adına destek istedi.

Kemaler’in çağrısının ardından hissedarların sorularının kaydedilmesinin ardından toplantıya ara verildi. Verilen aranın ardından yeniden başlanan toplantıda hissedarların sorularına detaylı yanıtlar verildi. Toplantı, dilek ve temennilerin alınması, kokteyl parti ile sonuçlandı.