Limasol Bankası Gençlere Kapı Açtı

Limasol Bankası Gençlere Kapı Açtı

19 Mayıs 2011 Perşembe
LHA

Ülke gençlerine yönelik yatırımlarını sürdüren Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) gençlere kariyer olanakları yaratan Limasol Akademi uygulamasından sonra “ Genç Girişimci Kredi ” paketini uygulamaya koydu.

Ekonomide yaşanmakta olan durgunluğu, gençlerin işsizlik yanında hayata atılırken yaşadıkları zorlukları değerlendiren LTKB, 2010 yılında başlattığı “ Proje Kredisi ” uygulamasına “ Genç Girişimci Kredisi ” ile yeni bir açılım getirdi.

Büyük Önder Atatürk’ün “ Ülkenin Geleceği Yalnız ve Sadece Gençlerin Ellerindedir ” özdeyişini rehber kabul eden LTKB, gençlere hayat yolunda kol kanat germeyi amaçlayan avantajlarla dolu “ Genç Girişimci Kredi ” paketini bugün (20 Mayıs) itibarıyla başlattı.

Limasol Bankası’ndan yeni kredi paketine ilişkin yapılan açıklamada; gençlerin sadece iş kurmak için değil, varsa mevcut işyerini geliştirmek veya projelendirebilecekleri herhangi bir oluşum için de başvuruda bulunabilecekleri kaydedildi. Limasol Bankası, “ Proje Kredisi” nin ardından dün başlattığı “ Genc Girişimci Kredisi ” için ilgilenen, heyecan duyan gereksinim duyan gençler hazırladıkları proje raporları ile başvuru yapabilecekler. Proje hazırlamak isteyen gençler bu konuda ayrıntılı bilgiyi www.limasolbank.com.tr web portalından da alabilecekler.

Halktan aldığı sonsuz güvenle 71 yıldır finans sektöründe hizmet veren Limasol Türk Kooperatif Bankası, ülke ekonomisine katkılar sağlayacak yeni ürün ve çağdaş hizmetleri halkına sunmaya devam edecek.