Limasol Bankası City Mall AVM Şubesi Hizmette

Limasol Bankası City Mall AVM Şubesi Hizmette

Etkin hizmet anlayışını ülke geneline yaymak için yatırımlarını sürdüren Limasol Türk Kooperatif Bankası Mağusa City Mall AVM de hizmete giren yeni şubesi ile hizmet noktalarını 15’e çıkardı.

Teknoloji bankacılığının gerektirdiği tüm çağdaş unsurları bünyesinde taşıyan Limasol Bankası City Mall AVM’nin açılış kurdelesini Mağusa Belediye Başkanı İsmail Arter, Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler, Genel Müdür İlkin Yoğurtçuoğlu, Şube Müdürü Cansev Coşkunsu kesti. Açılışa Genel Müdür Yardımcısı Abdullah Özsusuzlu, birim ve şube müdürleri yanı sıra banka çalışanları ve müşteriler de yoğun ilgi gösterdi.

Belediye başkanı Arter, açılış öncesi yaptığı konuşmada, şubenin Mağusa halkı ve tüm müşterilere hayırlı olmasını diledi. Genel Müdür İlkin Yoğurtçuoğlu ise; çağdaş ve modern anlayışla hizmet eden Limasol Bankasının, yine ayni vizyonla inşa edilen City Mall Avm’de açılmasından  mutluluk duyduğunu belirterek, Şubenin açılışına emek verenleri kutladı.

Açılışla ilgili düşüncelerini aktaran Limasol Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler de “ yaygın şube ağı ile müşterilerimize en iyi hizmeti sağlamak için çalışmaya devam ediyoruz. Her zaman en iyi hizmeti amaçlayan bankamız, ileriki dönemlerde de büyüme ve yaygınlaşma hedefiyle çalışacaktır” dedi.