Limasol Bankası 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı

Limasol Bankası 14 Mart Tıp Bayramı’nı Kutladı

14 Mart Tıp Bayramı haftası nedeniyle Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) Sağlık Bakanlığını ziyaret etti.

Sağlık Bakanı Dr. Ahmet Gulle’yi ziyaret eden Limasol Bankası Genel Müdürü İlkin Yoğurtçuoğlu  ve Kurumsal İletişim Müdürü Özlem Kavaz Soykan Bakan nezdinde tüm sağlık çalışanlarının  Tıp Bayramını kutladı.

Genel Müdür  İlkin Yoğurtçuoğlu ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, Limasol Bankası’nın sağlık alanındaki yatırımları geçmişte desteklediğini bugün ve gelecekte de desteklemeye devam edeceğini belirterek özveriyle çalışan tüm doktor ve sağlık çalışanlarına başarı ve mutluluk diledi. Limasol Bankası’nın bankacılık faaliyetlerinden elde ettiği gelirin bir kısmını sosyal sorumluluk projelerine aktardığını belirten Yoğurtçuoğlu,  Sağlık Bakanlığı ile de topluma yarar sağlayacak bir projede buluşmaktanda mutluluk duyacaklarını dile getirdi.

Limasol Bankası Kurumsal İletişim Müdürü Özlem K. Soykan, sağlığın herkesin ortak noktası olduğunu ve Tıp Bayramı’nın kutlandığı bu önemli haftada sorunlardan çok çözümlerin konuşulduğu ve üretildiği bir sürecin yaşanmasını temenni etti.

Sağlık Bakanı Gulle ise yerel ve köklü bir banka olan Limasol Türk Kooperatif Banka’sının sürdürdüğü çalışmaları yakınen takip ettiğini ve takdirle karşıladığını dile getirdi. Gulle, Tıp Bayramı ve Tıp Haftası nedeniyle yapılan ziyaret için de teşekkür ederek,  toplum yararına olacak projelerde kurum ve kuruluşlarla işbirliği yapmanın önemli olduğunun altını çizdi.

Ziyarette Limasol Bankası Kültür Yayınları tarafından basılan Kıbrıs’ın Bilinmeyen Tarihi ve Kapılar isimli kitaplar ve Kıbrıs kapısı motifli bir de tablo hediye edildi.

Limasol Türk Kooperatif Bankası Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ise Tıp Bayramı ile ilgili mesajında, sağlık sektöründeki standartların yükseltilmesinin önemine vurgu yaparak tüm sağlık çalışanlarının bayramını kutladı.