Limasol Bankası 12. Hizmet Noktamız Yeniboğaziçinde

Limasol Bankası Kırsal Açılımını Sürdürüyor

Yeniboğaziçi Şubesi Yöre Halkını Heyecanlandırdı

Yaygın ve etkin hizmet anlayışını ülke geneli yanında kırsala yönelik olarak da sürdüren Limasol Türk Kooperatif Bankası (LTKB) Esentepe’den sonra Yeniboğaziçi’nde de şube açtı.
Yeniboğaziçi’nin merkezi yerinde, ATM cihazıyla birlikte çağdaş bankacılığın tüm hizmetlerini bünyesinde taşıyan LTKB’nin 12.’nci Şube açılışına yöre insanından olağanüstü ilgi geldi. Yeniboğaziçi ve yöre halkını aktif bankacılık hizmetleriyle tanıştıran tek banka konumundaki Şube, LTKB Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Kemaler ve Yeniboğaziçi Belediye Başkanı Cemal Biren’in kurdele kesimiyle hizmete girdi.

KEMALER
Etkinlikte konuşan LTKB Yön.Kur. Bşk. Hüseyin Kemaler, kooperatifcilik ruhu ile modern bankacılığı birleştiren Limasol Türk Kooperatif Bankası’nın tam 72 yıldır halkından aldığı güçle ülke ekonomisine katkılar koymayı gururla sürdürdüğünü vurguladı.

Banka olarak ülkede kazandıklarını ülke insanının refahına, ekonominin kalkınmasına, istihdama, toplumsal – sosyal sorumluluk projelerine aktarmaya yeni yılda da devam edeceklerini belirten Kemaler, daralan piyasaya uygun koşullarda kredi desteği sağlayarak yatırımcının yüzünü güldürdüklerini hem de sağlanan kredilerle açılan yeni iş sahalarında gençlerin istihdamına olanak tanıdıklarına işaret etti.. Kemaler, Yeniboğaziçi halkına bankanın açılışına gösterdikleri olağanüstü ilgi nedeniyle teşekkür ederek sözlerini tamamladı. Açılışta konuşan LTKB Genel Müdürü Ahmet Gündüz, açılan şube burada yaşan yurttaşlara ve konuklara hayatı kolaylaştırdıklarını söyledi. Gündüz, banka olarak tüm finans hizmetleri yanında bu yıl Ada’da bir ilke imza atarak devreye koydukları yeni sistemle yöre insanına fatura ödemelerin de zaman tasarrufu sağladıklarını belirtti.

BİREN
Kurdele kesiminden önce konuşan Yeniboğaziçi Bld.Bşk. Cemal Biren, yöre insanına çağdaş hizmetlerden yararlanma olanağı vermesi nedeniyle banka yönetimine teşekkür etti. Biren, bölgenin yurt dışından gelen gerek yöre insanı gerekse yabancılarla birlikte genişlediğini, esnaf dostu olarak bilinen Limasol Bankası’nın çağdaş hizmetleriyle insanları büyük kentlere giderek zaman kaybından kurtaracağını, kredileriyle de esnafa da yatırımcıya da tüketiciye de destek olacağına inandığını anlattı.

Konuşmalardan sonra kokteyl parti ile açılış etkinliği tamamlandı.